Skocz do zawartości

[Piasta] Piasta przód/tył pod tarczę.


Mitshi

Rekomendowane odpowiedzi

Część.

Zamierzam przez zimę udoskonalić mój rower (Kross Level A2 2011r V-brake). Chcę go przerobić do jazdy po cięższym terenie (góry, lasy etc.) i na pierwszy ogień pójdą koła z hamulcami. Teraz zastanawiam się nad piastami na przód i tył pod tarczę, bo v-brake raczej ciężko będą mieć w górach. Zależałoby mi jeszcze, aby piasta była pod kasetę 9/10 rzędową z naciskiem na 10. Jakie piasty polecicie ? W miarę nie drogie? Jeżeli macie dobre całe koła na dobrych piastach i z dobrymi obręczami to również bym prosił o podesłanie jakiegoś linka. Z góry dzięki. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm myślę że 300-400 zł na całe dwa koła. Ogólnie chce zmienić widelec, hamulce i przerzutki z manetkami więc trochę mnie to wyniesie, a nie chcę przepłacać. Coś dobrego pod tarczę, do tego dobra obręcz i całość do 400zł.

 

Zastanawiałem się nad piastami p/t Shimano XT centerlock, (z tego co widziałem na allegro 100zł za przód i ok 160zł za tył), co o nich myślicie ?

 

No i piasta tył pod kasetę 9/10rz.

 

 

 

Edit:

 

Jeżeli da się taniej, a będzie to coś dobrego to również się ucieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...