Skocz do zawartości

Wasze Modele


Kenzie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Pochwalcie się swoimi maszynami :)

 

Jakaś historia Waszych maszyn?

 

W moim przypadku na przykład jest tak, że w 2005r zostałem właścicielem Giant'a Bouldera SE i przez te wszystkie lata aż do dziś, sukcesywnie wymieniałem części, aż pewnego dnia rama pękła i... przerzuciłem się na Authora.

 

Chwalę sobie jak najbardziej mojego Tractiona.

Fakt faktem, że to tylko rama, a reszta osprzętu to Shimano jednak maszyna spisuje się wyśmienicie.

 

A u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Witam

Do niedawna jeździłem poczciwym ale już nieźle dojechanym rowerkiem na ramie McKinley. Dużo przeszedł ale mnie nie zawiódł. Ostatnio jednak postanowiłem zainwstować w nowy sprzęt. Złożyłem sprzęt na ramie Authora Egoist i muszę napisać - bajka!!!. Świetnie się prowadzi, mega zwinny - fakt porównująć z poprzednim, dość starym rowerem każdy pewnie taki by był, ale nie żałuje wyboru. Rowerek mam od może dwóch tygodni i śmigam jak natchniony. Nie zamieniłbym teraz na żaden inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar ramy 17,5". Osobiście rozglądałem się za jakąś 18" bądź 19" przy moich 175 cm wzrostu, ale sprzedawca mi doradził, że 17,5" będzie dla mnie jak znalazł. Kurcze nie pomylił się, rozmiar idealny, świetnie się na nim czuję i cieszę się że nie wziąłem większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Rozmiar ramy 17,5". Osobiście rozglądałem się za jakąś 18" bądź 19" przy moich 175 cm wzrostu, ale sprzedawca mi doradził, że 17,5" będzie dla mnie jak znalazł. Kurcze nie pomylił się, rozmiar idealny, świetnie się na nim czuję i cieszę się że nie wziąłem większego.

 

Witam

Posiadam Visiona z 2003 roku rama 19 , rowerek składany od podstaw, w 2008 wymienionny napęd(kaseta+łańcuch) i koła. Dodam, iż posiadam 173cm i rama jest w sam raz. Rowerek troszke lat już ma, ale sprawuje się wyśmienicie, niedługo postaram się dodać fotki, waga roweru poniżej 9.5kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...