Skocz do zawartości

[rekawiczki] czy pomoga na popekana skore?


kermittt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam sie nad zakupem rekawiczek na rower, poniewaz od kilku dni mam bardzo popekana, czerwona i piekaca skore na zewnetrznych czesciach dloni. Wydaje mi sie ze powodem tego jest jazda na rowerze, poniewaz juz raz tak mialem ale nie pamietam w jaki sposob przeszlo. Moje pytanie jest wiec nastepujace: czy jazda w rekawiczkach zapobiegnie takim rzecza czy tez powinno to samo ustapic?

Jesli potrzebne sa rekawiczki to prosil bym o podanie przykladowych ktore nadaja sie do streetu (kross sign ds). Mysle ze cena jaka moge zaplacic to okolo 130zl

ps. dodam jeszcze ze chcialbym jezdzic w nich rowniez w cieple dni wiec powiedzcie czy nadaja sie jakies z dlugimi palcami:) (i nie mowcie ze tak to tylko w erze;p)

 

pozdrawiam kermittt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja po miechu trzymania ręki w gipsie miałem staaasznie popękaną skórę, tak że kawałki naskórka zostawała mi na rączce :035: Kupiłem rękawiczki, jakies najzwyklejsze, ale dobre, rozwalaja się już ale maja ze 2 lata i powiem ci że problem popękanej skórey odzszedł w niebyt, także rękawiczki jak najbardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...