Skocz do zawartości

[do 1700 zł] Męski Trekking do miasta


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem już niemal przekonany do zakupu Kross Trans Pacific, ale naczytałem się bardzo dużo niezbyt dobrych opinii na jego temat jak i ogólnie na temat marki Kross (głównie z tego forum). Trochę mnie to dziwi bo wg mnie rower ma całkiem dobry osprzęt no i kasetę zamiast wolnobiegu co w tym przedziale cenowym zdarza się rzadko. Postanowiłem zatem jeszcze trochę poszukać. Co możecie powiedzieć o rowerze Giant Aspiro RS 4? Jest to wprawdzie wolnobieg, chociaż w wyższej cenie dostępny jest model RS 3 z kasetą. Czy warto pomyśleć o tych dwóch modelach? Z drugiej jednak strony, pomyślałem sobie, że skoro już miałbym kupować wolnobieg, to równie dobrze mógłby być to Unibike Vision, który byłby dużo tańszy od Giant Aspiro RS 4.

 

W ostateczności myślałem jeszcze o tym, aby kupić rower bardziej crossowy np. Hercules JUMP black matt 2012 i przerobić go na trekking dokupując bagażnik i błotniki.

 

Co o tym wszystkim myślicie? Jakie rozwiązanie byłoby najlepsze? A może macie jakieś swoje propozycje? Na pewno chętnie przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...