Skocz do zawartości

[wycieczki] Planowanie, organizacja oraz wyjazd


biker90

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze Chudow na pierwszy ogien dla rozprostowania kosci , pamietajcie ze nie kazdy jest Amstrongiem po koksie, a w zimie wiekszosc przesiedziała przed tv a nie na siłowni. Pszczyna to 100km (dla mnie bo Filip wyliczy mi zaraz ze z Kato jest 79,5km :icon_cool: ) , mysle ze na na taka trase to troche kondycji trzeba miec wiec krotkie wycieczki po lesie panewnickim i Chudow a pozniej na Pszczyne :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz 96km dokładnie wychodzi z Kato do Pszczyny, powrót inną drogą niż jechaliśmy jest! Hehee może być i Chudów. A może na sam początek to tylko ognisko na Stargańcu i rundka na Starą Kuźnie w Halembie i tamtejsze hałdy!?

P.S. Zależy skąd i jaką jedziesz drogą/trasą

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam po zimowej przerwie :laugh:

 

panie i panowie , moze w weekend a konkretnie w sobote jakis wspolny wypad po lesie w okolicach Starganca , tak mysle ze 30km max , co Wy na to ?

 

proponuje spotkanie w samo południe na Stargancu

 

ps. ja pojade tak czy tak , juz mnie nosi i nie moge patrzec na moje rowery jak stoja i sie kurza w domu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pojezdziłem troszeczke wczoraj , 26 km w ok 1g 45 min <iframe src="http://www.endomondo...950&height=600" width="950" height="600" frameborder="0" scrolling="no"></iframe> , <iframe src="http://www.endomondo.com/embed/workouts?w=kYCmr358-oE&width=580&height=600&width=950&height=600" width="950" height="600" frameborder="0" scrolling="no"></iframe> no i pare km koło domu szukajac myjni zeby umyc rower

 

było fajnie , troszke sniegu troszke błota ale ogolnie da sie juz jezdzic

Edytowane przez grzegorzkm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie na tak, zależy jak się wyrobię z sprawami w piątek. Same lasy tylko wchodzą w grę ? Bo ostatnio to unikam ich, jak ognia ; syf, syf i jeszcze raz syf.

 

Devilek bez przesady , jezdziłem w sobote i nie było tak zle , co nie znaczy ze troche błota załatwi cie na cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na trasie przejazdowej do pracy mam aktualnie jeszcze resztki śniegu + podjazd singlem cały w błocie. Kawałek dalej mam lasek, bo lasem tego całkowicie nazwać nie można i omijam to asflatem, po jednej przeprawie, bo inaczej całe wejście do roboty zasyfione.

 

Owszem w panewnickich, nie byłem, może tam nie ma aż tak źle.

 

Dobra może wyolbrzymiłem problem ;)

 

edit : Grzegorz wybierasz się w sobotę ?

Edytowane przez DEVILEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...