Skocz do zawartości

[wycieczki] Planowanie, organizacja oraz wyjazd


biker90

Rekomendowane odpowiedzi

To skoro Tomek masz niedziele wolną, to dawaj także na kamieniołom ;)

 

A co do roweru, to idź w osprzęt, a nie firmę. Kubuś będzie ino ładnie wyglądał, nic więcej, tak samo Scott, Merida, Giant ... Ja bym szukał czegoś z starszego rocznika, bo osprzętowo lepszy będzie taki rower i cena pewnie też niższa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby snieg spadl byloby smiesznie dzis juz nad ranem bylo -2 umnie

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

Teraz mam nonstop na popokudnie i o 23 wracam do domu poubierany jak na syberje bo pizdzi nieludzko a co dopiero bedzie zima. Juz widze filipa jak zasuwa w slipkach bo mu bedzie za cieplo :-)

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie punkt A na mapie trasy, Devil na pewno wiesz gdzie to jest. Spójrz na mapę to bd wiedział, jak z Muchowca zjeżdżasz i przejeżdżasz przez te zawijasy barierkowe przez tory, jak byś leciał od strony Ochojca na Giszowiec tam jest coś ala tartak czy coś takiego potocznie drewutnia

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten tego :) Ostatnio umarłem po drodze, a było to ino 70km łącznie, więc dzisiaj sobie odbiłem z nawiązką :D Z Filipem pojechaliśmy do kamieniłomu w Libiążu ; miejsce warte odwiedzenia, bo jest na czym oko zawiesić.

 

http://devilek.bikestats.pl/845433,Kato-Libiaz-kamieniolom-Kato.html

 

ps. Grzegorz ; kamieniołom jest, hmm 10 minut drogi od miejsca, gdzie zmokliśmy jakiś czas temu w Libiążu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moja fotorelacja: http://gizmo201.bikestats.pl/845220,Libiaz-kamieniolom.html

Dzięki za wypad Devil

 

Na następną sobotę bądź niedzielę może jakieś wspólne ognisko o ile pogoda na to pozwoli i w miarę ciepło bd na dworze. Co wy na to?

Druga opcja jest taka wycieczka na Paprocany, potem Wyry, Łaziska, Mikołów, Starganiec; taka pętla niezbyt mała niezbyt duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nordic walking to wcale nie takie pierdoły , sam sie przekonałem , co nie znaczy ze to lubie .

 

a co do jezdzenia to mam rower rozłozony do ostatniej srubki , musze go w koncu wyczyscic porzadnie , w suporcie piachu co nie miara było .

 

ja raczej do konca lutego mam wakacje od rowerkow , chyba ze pogoda bedzie jako tako łaskawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Jako, że nowy rok już dobrze się zadomowił ogłaszamy propozycje wycieczkę wspólnych:

1. Pszczyna

2. Kraków

3. Góra Św. Anny

4. Wisła

5. Jeziorko Łysina w Bieruniu

6. Lędziny

7. Libiąż i tamtejszy kamieniołom

8. Rogoźnik

9. Świerklaniec

10. Siewierz- Karpik specjal for you

11. Olsztyn i tamtejsza Warownia

12. Zalew Sosina

13. Paprocany

14. Zamek Lipowiec w Babicach

15. Bielsko-Biała

16. Zakopane

17. Chudów

18. Lubliniec

19. Korzonek koło Kędzierzyna-Koźle

20. Cieszyn

21. Żywiec i Góra Żar

22. Ogrodzieniec

23. Pustynia Błędowska

24. Okoliczne wyjazdy/wypady.wycieczki w Lasach Panewnickich oraz Kobiórskich

25. Ogniska na Stargańcu bo jakby tego mogło braknąć

 

Wiem, że niektóre wycieczki są dalsze niektóre bliższe, taki szkic mały mi powstał w głowie co do celu wycieczkowych, pewnie nie wszystkie zamieściłem. Czekam na wasze propozycje

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede sie teraz staral schudnac z 10 kilo by bylo latwiej jezdzic do tego moj syn idzie w tym roku do przedszkola wiec mam nadzieje ze zalicze wiecej wycieczek z wami niz w ubieglym roku na razie jezdze sporadycznie po tym jak omalo nie stracilem zycia bo powiem wam ze kierowcy zima wogole nie akceptuja rowerzystow na drodze ... niestety sciezki rowerowe nagle zniknely pod zwalami sniegu a na chodnikach slisko i wasko . Wiec mam uraz jezdzic zima chce jeszcze troche pozyc. Wiec czekam z utesknieniem na bardzo wczesna wiosne

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofc większość planujesz asfaltem :D Kocie łby już mnie dobijają :P Ponownym podjazdem na Żar nie pogardzę, chociaż tymczasowo ciemno to widzę, bo kondycja poszła w pizdu ...

 

2, 3, 4, 11, 14, 16, 19, 20, 22, - Prio dla mnie. Reszta mnie średnio interesuje ; bo można tam dojechać samemu, bo nie jest daleko, bo byliśmy tam już kilka razy ... ;)

 

Dopisz sobie do listy Dolomity w Bytomiu.

Edytowane przez DEVILEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...