Skocz do zawartości

[wycieczki] Planowanie, organizacja oraz wyjazd


biker90

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszy Kraków ileż razy można tą Wisłę wajchować, nudne to się staje powoli. Jak tylko bd pogoda to na Kraków lecimy :laugh:

 

Trasa na Kraków to: zbiórka Kościół Mariacki-> Szopienice i Stawiki-> czerwonym szlakiem na TTC-> Fashion House i bokiem do Jaworzna-> Zalew Sosina-> tu czerwonym i niebieskim szlakiem wzdłuż torów na Trzebinie-> MIłoszowa-> lasy koło Miłoszowej-> Kopuły RMFu-> Rudno-> Rybna-> Kryspinów-> Kraków-> powrót pociągiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też myślałem o sobocie, tylko żeby nie wyszło tak jak ostatnio. Jak jechać to równomiernie, jedno tempo, a nie tak żeby raz szybciej raz wolniej tak jak wtedy co do Pszczyny się jechało bo potem niektórzy najnormalniej na świecie nie wyrabiają i nie mówię tu o sobie, bo wiadomo jak to jest!

Co do zbiórki tom myślę, że 10.00 dobrą godziną by była co wy na to?

 

Wg prognozy pogody sobota ma byc okej: http://www.twojapogoda.pl/polska/slaskie/katowice/16dniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak pociągiem bd wracać i jechać sprawnie to w sam raz, tylko pociąg trzeba jeszcze sprawdzić. Zaraz to zrobię i wypisze opcje, którym wracamy

 

Co do pociągu to jest 16:10 lub 20:11 pozostałe pociągi jakieś dziwne są

 

P.s. Grzegorz jak masz mapę okolic Krakowa to weź ze sobą, najlepiej jakby mapa obejmowała od Zamku Tenczyn w Rudnie

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na pogodę to odechciewa mi się jechać temperatura odczuwalna 7st., za to w następną sobotę tj. 17.11 ma być 14st. Więc może to warto przełożyć, z tego co Irek mi mówił to wolałbym za tydzień więc czym więcej nas tym lepiej chyba, a nóż ktoś jeszcze się dołączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie wreszcie jakieś ciuchy, jak masz zamiar dalej jeździć, a nie narzekaj na to jaka jest, czy będzie temperatura odczuwalna, czy ogólna na dworze. Mamy listopad, obudź się, trzeba się inaczej ubierać.

 

Podstawa, to aby nie padało, a reszta to kwestia odpowiedniego ubrania, a jak chcesz jeździć w krótkich spodenkach, to musisz raczej poczekać kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Devilka bo ma racje a co do pogody za tydzien to moze sie ona jeszcze 10 razy zmienic i okaze sie ze bedzie padał snieg i nie pojedziemy , a zreszta ja za tydzien nie moge jechac.

 

To prosze mi powiedziec czy jedziemy czy nie bo inaczej sobie dzien zaplanuje , pojade w gory i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ja narzekam, że nie mam w czym jeździć. To tu nie ma nic do znaczenia, tak jest to dobrze mi się jeździ i nie czuje ładowania kasy w coś z czego korzystać i tak nie bd nawet

Wg prognoz różnie ma być, więc obecnie nie da się powiedzieć jak bd pogoda, bo jak bd padać to wyjazd mija się z celem

 

P.s. Monotoniczni jesteście :yucky:

 

Po rozmowie z Grzegorzem zbiórka o godzinie 9.00 została ustalona pod Kościołem Mariackim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wypad , ale w dupe dostałem , tak to jest jak sie nie jezdzi a porywa na setke . Po 70 km chciałem juz isc na pociag , ale Filip mnie nie poscił i zrobiłem 120km , jednak byłem wykonczony na maxa, mam nadzieje ze w przyszłym sezonie bedzie lepiej jak sie wybierzemy na Krakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...