Skocz do zawartości

[wycieczki] Planowanie, organizacja oraz wyjazd


biker90

Rekomendowane odpowiedzi

Filip wyloozuj, sam wiesz że mi zależało na tym wyjeździe i odpuść sobie takie teksty - to że ja nie jadę nie znaczy że nikt nie ma jechać. Odnośnie soboty - jest szansa aby coś ogarnąć. Wątpię aby udało mi się zorganizować tak aby wypaliła Wisła, ale proponuję wypad do Pszczyny. Myślę aby wyjechać nie później niż o 9 i obrócić tak aby w Katowicach być ok 15. Myślę że się wyrobimy i tym samy w końcu gdzieś pojedziemy, a ja zdążę na urodziny. Jednak tak jak napisałem powyżej - proponuję. Jutro napiszę ostatecznie czy udało mi się to wszystko poukładać. Tak, że trzymajcie kciuki :)

Edytowane przez karpik75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji powrotu na rower, wycieczka do Wisły i to w październiku. Grzegorz, pomysł całkiem ok, ale czas na jego realizację trochę za późny, pogoda zmienia się ostatnio dość szybko w ciągu dnia, a nie każdy ma odpowiednie ciuchy, na aktualną pogodę. O dyspozycji fizycznej, wspominać nie będę ; stówkę bez problemu można sobie strzelić w lato, ale jesienią, to już takie łatwe nie jest.

 

A co do proszenia się ; skoro napisałeś, że warunkiem odbycia się wycieczki jest, udział w niej Gosi i Marcina, to ja nie pisałem nic, ponieważ z góry wiedziałem, że wycieczka się nie odbędzie i czekałem tylko na oficjalne potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil, wiadomo że nie ma takiej opcji, że nie jedziesz z nami no chyba że huragan albo trzęsienie ziemi. Przed momentem udało mi się wszystko poustawiać i już dzisiaj spieszę z info, że będzie mi bardzo miło jeśli dotrzymacie mi towarzystwa w trasie na Pszczynę w najbliższą sobotę :D. Tak jak pisałem, w domu musze być ok. 15. W związku z czym proponuję wyjazd najpóźniej o 9. Co Wy na to?

 

Dzięki że trzymaliście kciuki, wiedziałem że mogę na Was liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip czytaj ze zrozumieniem , to miała byc wycieczka z okazji powrotu Karpika na rower , a ty mi wyjezdzasz z wycieczka pod jedna osobe ? A skoro nikt oprocz Karpika sie nie odezwał w temacie to miałem prosic sie zeby ktos jechał ?

Ale jak napisałeś, że warunkiem jej odbycia jest udział Karpika i Gosi to się nie dziwi, że nikt nie odpisał, źle to sformułowałeś oraz nie dziw, że w ten sposób napisałem! Pomysł Karpika jest dobry by tylko do Pszczyny jechać i z powrotem. Myślę, że zbiórka pod Marcinem o 9.00 była by dobra. Ktoś więcej chętny na taki wariant?

Co do pogody to w Wiśle w 15 min może się zmienić, na własnej skórze to odczułem, nagle z 14 stopni i słonecznej pogody zrobiło się odczuwalnie z 7 stopni z zimnym wiatrem i bez słońca! Teraz na takie długie trasy w jedną stronę to nie ma co się pchać nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Devilek , do Wisły tempem 20km/h jest 5h jazdy + odpoczynki to ze 7h wyjdzie , jak wyjedziesz o 9 to o 15 bedziesz na miejscu , ja nie widze problemu czy to lato czy jesien bo o 15 jeszcze jest widno. Co do ubran to małe pytanie , w czym jezdzisz teraz po miescie , a moze juz nie jezdzisz?

 

@Filip, obiecałem wiosna bodajze ze zorganizuje wycieczke do Wisły , po wypadku Karpika niestety trzeba było poczekac az chlopak dojdzie do zdrowia , Ty sobie wsiadziesz na rower i pojedziesz , ale Karpik czy Gosia niestety potrzebuja przewodnika na taka trase. Ma byc ciepło w weekend dlatego zaproponowałem wyjazd a co do zmiany pogody w gorach nie musisz mi mowic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc do Pszczyny tylko można jechać ze względu na ramy czasu Marcina vel. Karpika

Spotkajmy się pod nim o 9.00 i kierunek obrany to Pszczyna w dwie strony, jak nie można tam gdzie by się chciało to przynajmniej namiastkę tego można zorganizować.

To jak kto się pisze na to :icon_question:

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, wiem ile jedzie się trasę 100 km, w spokojnym tempie ;) Nie chodziło mi o to, że się ściemnia szybciej, niż kiedyś, bo to akurat nie jest problemem. Bardziej chodziło mi o warunki pogodowe, bo nie każdy z nas ma typowo rowerowe ubrania, na aktualną pogodę. A poubierać się w bluzy, czy swetry i tak jechać ? Chyba średnio wygodnie by było.

 

Standardowy ubiór na aktualną pogodę ; bluza z windstoperem, dry-fit pod spód, leginsy i krótkie spodenki na górę. Jak przyciśnie poniżej 5 stopni, to rękawiczki i na dry-fitke, zakładam koszulkę termoaktywną. Ani mi nie za ciepło, ani nie ma mi zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiórka o 8:45 pod bankiem w Piotrowicach (jeśli macie inny pomysł to zapodajcie), wyjazd o 9:00 chyba że wszyscy będą wcześniej to jedziemy wcześniej. Powrót (wiadomo) na 15:00 (lub wcześniej). Jeśli macie kogoś spoza ekipy to bierzcie go ze sobą. Już nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak o ile pogoda pozwoli to sobota godzina 13 pod Kościołem Mariackim. Ruszamy najpierw w stronę WPKiW skąd na Bytków, Michałkowice oraz w Dąbrówce Wielkiej wkraczamy na czerwony szlak, który prosto prowadzi do Wzgórza Doroty w Będzinie Grodźcu. Tam chwila przerwy i ruszamy ulicą Wolności w stronę Zamku w Będzinie. Powrót przez Sosnowiec oraz Katowice Szopienice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...