Skocz do zawartości

FREERIDE " Wolin, Świnoujscie, Międzyzdroje, Dziwnów, Międzywodzie itp.."


stachvw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Heh widzę, że temat cieszy się popularnością ;)

Zazwyczaj u nas wszyscy są pod telefonem a nie zgadują się na forum.

Specjalnego rowerku do FR ale w okolicach Wolina-Świnoujścia- Międzyzdrojów-Warnowa tras znam wiele.

 

 

Tak dokładnie to jaki cel ma ten twój temat?

FREERIDE Wyspa
bo te słowa za wiele nie wyjaśniają :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem tematu było sprawdzenie ilu jest chetnych rowezystow w naszym rejeonie na jakies ustawki rowerowe.

Pisząc freeride miałem na mysli nasze pobliskie szlaki nadmorskie, lasy.

Mysle ze niektore zjazdy są dosyć ciekawe i mozna je podpiać pod freeride..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie tam jakieś dobre taśmy na rower? Byłem kiedyś tam na wakacje i jedyne co zrobiliśmy rowerami to Międzyzdroje - Swinoujscie lasem, zabladzilismy i przyjechaliśmy przez jakaś opuszczone bazę NATO;) napiszcie coś wiecej, bo morze+górki rowerem to bardzo dobra opcja na wakacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dobre trafiłeś. Tras to ja znam pełno w Międzyzdrojach. Min. Międzyzdroje-Lubin-Karnocice-Dargobądz-Kodrąbek-Warnowo-Między, to była kolegi i moja trasa w tą niedzielę. Niby krótka (38km) ale nie dająca odpocząć, jest parę zjazdów za co ją cenimy ale jest dużo pod górkę. Kolejna nasza trasa to będzie Międzyzdroje-Lubin-Karnocice-Dargobądz-Mokrzyca Wielka-?????XD-Międzyzdroje. To ma ponoć ponad 100km więc długa trasa bez odpoczynku się szykuje.

A jeżeli chodzi o trasy takie typowo miejskie, porządne zjazdy to tzw. Wapnica-V3-Międzyzdroje, całkiem nowo poznana przez nas. Ogółem to cały czas jesteśmy w trakcie poznawania nowych tras zjazdowych w naszych okolicach.

Ogółem to trudno jest tak opisać na forum taką trasę. Polecam stronę http://www.endomondo.com na której po zalogowaniu się możecie znaleźć trasy narysowane przez innych użytkowników. Nie będę się rozpisywał na temat tej strony ponieważ na 100% jest już temat o niej na forum.

Jak najedziesz na Międzyzdroje to tam są niektóre moje trasy narysowane.

 

Edit: Jeżeli chodzi o oznakowanie tras to znajduje się ono tylko w naszych głowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...