Skocz do zawartości

[Pomorze zachodnie] szlak rowerowy R-10 Bike the Baltic z Kołobrzegu do Sianożęt


tymooteusz

Rekomendowane odpowiedzi

Aby zachęcić Was do pedałowania po Pomorzu Zachodnim przesyłam filmik przedstawiający przebieg słynnej nadmorskiej trasy R-10 popowadzonej wzdluż Bałtyku na odcinku z Kołobrzegu do SIanożęt.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=OPWEOv9EhIM

 

I jak Wam się podoba trasa. :)

Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jechałem tą ścieżką i szczerze mówiąc "mistrzostwo świata" :thumbsup: Jak dobrze pamiętam to ta ścieżka leci o samego Kołobrzegu do Ustronia Morskiego czyli jakieś 15km i szkoda, że nie jest dłuższa. Niestety z samym szlakiem rowerowym R10 jest całkiem inna bajka - jadąc z Kołobrzegu na Hel dużo nim podróżowałem i nie byłem z nieg zadowolony. Szlak ogólnie Bardzo słabo oznaczony (przez duże "B"), teren po którym prowadził też był mało przyjazny (częsta jazda po lesie w błocie) i ogólnie to czegoś lepszego się spodziwałem. Jest bardzo wiele miejsc gdzie nie wiadomo w którą stronę skręcić bo nie ma oznaczeń i często można było się pogubić, ale fakt faktem zawsze jakoś na ten szlak udało się wrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...