Skocz do zawartości

Wisła + Salmopol


Rekomendowane odpowiedzi

Suport to nie problem. Problemem jest zdjęcie korby, sorry, ale się nie da na chwilę obecną. Zniżka także nie stanowi problemu, bo za "scianą" mam magazyn Merida Polska, więc i części się znajdą. Wiedziałem, że to się tak zakończy ; od lekkiego cykania łożyska, do zajechania w pizdu :/

 

edit ; smarowanie nie pomogło, jedynie pozostaje mi zmienić cały wkład. Wydatek nie planowany, także nie możliwy do realizacji, na chwilę obecną. Przepraszam ...

Edytowane przez DEVILEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devilek spoko , napisz kiedy naprawisz rower i nez strresu pojedziemy , mnie sie nie spieszy jeszzcze mamy 2 miechy spokojnego jezdzenia .

 

a po za tym mysle zeby zebrac nasza ekipe do kupy i ewentualnie słabsi by jechali ze Skoczowa prosto na Wisłe a mocniejsi przez Brenne i przeł. salmopolska na Wisłe.

 

co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę co by samotnie we wtorek atakować Wisłę co by przetrzeć szlak.

Kto chętny może się ze mną zabrać jak coś to bd startował o 9.00 spod Kościoła Mariackiego o ile jeszcze pogoda pozwoli

Edit: Popieram Grzegorza dobra myśl z tym, że część tych co się na siłach nie czują by jechali od Skoczowa z nami :thumbsup:

Co do terminu to trzeba teraz bardziej już na pogodę patrzeć, dzień krótszy i coraz niepewniejszy bo jesień idzie :icon_confused:

Proponowałbym sobotę ze względu, że jest to dzień kiedy więcej osób może niż w tygodniu jechać. Następna sobota tak jak Tomek mówi byłaby dobra jeśli pogoda by na to pozwoliła nam :icon_exclaim:

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wg porgnoz ma byc pogoda zdatna do jazdy wiec raczej wybiore sie na wycieczke w strone Wisły , pisze w strone a nie do Wisły bo cos jestem nie w formie i nie wiem czy dam rade tam dotrzec , jednak bede sie starał aby wypic piwo w miescie Adama Małysza. Startuje około 8-9 zalezy jak wstane z łóżka. Chciałbym sprawdzic nowy szlak , ktory prowadzi z Goczałkowic do Skoczowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co nam Karpik mówił to nie prędko siądzie na bike'u by takie dalekie trasy robić.

Najpierw to musi powoli i pomalutku mniejsze zdecydowanie trasy zacząć robić jak i rehabilitacje zacząć!

P.S. Grzegorz jak będzie pogoda to zrobimy Wisłę jeszcze raz, ale tym szlakiem wiślanym. :woot:

Co Ty na to!? Mówiliśmy o tym :icon_exclaim:

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...