Skocz do zawartości

[rozmiar ramy] dla 198cm wzrostu


lipcu19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym złożyć sobie 29era ale nie wiem jakiej wielkości wybrać rame, 23 calowe są prawie niedostepne, 21 jest troche ale nie wiem czy nie będą za małe. Szose mam na ramie 61 cm a treking na 60. Accent Peak 29 ma 515 mm, ramy Authora 535 mm nie będą za małe?. Czytałem pare tematów i ludzie którzy mają około 200 cm jeżdzą na 21 a nawet 19 co o tym myślicie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 pewnie by była ale czy 23 nie była by wygodniejsza? Ciężko się dowiedzieć jak nigdzie nie ma w sklepach :(

 

Od kiedy pojawiają się nowe kolekcje rowerów, gdzieś dopiero koło marca? Wtedy powinno napłynąć sporo 21 i 23. Może będą tańsze ponieważ to straszny hit co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego nie jestem pewien. Nie orientuje się ktoś kiedy będą nowe Radony? Ciekawe rowery tylko zostały już same 18. Zamawiał ktoś rower z Niemiec? Bo nawet jak będą to u nas będzie ciężko kupić, znalazłem np taki sklep: http://www.bike-discount.de/shop/k1275/mtb-29er.html?sc=1

 

Jak wygląda z niego zamówienie, wyczytałem że przesyłka kosztuje do Polski 34 euro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...