Skocz do zawartości

[do 800 zł] Kands Energy 700 lub coś lepszego


Siema

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

planuję kupno roweru - nie musi być wypasiony, ale powinien być solidny. Z amortyzatorem z przodu. No i jak najtańszy, do 800 zł :-)

 

Zastosowania: do maksymalnie kilkudziesięciokilometrowych wycieczek, głównie drogami asfaltowymi (choć wiadomo jakiej są jakości w naszym kraju). Drogi leśne i polne też wchodzą rzecz jasna w grę.

 

Mój wzrost to 173 cm, waga 72 kg, więc rama zapewne 19'?

 

Rower który sobie wypatrzyłem i mi się bardzo podoba to KANDS ENERGY 700 za ok. 740 zł. Czy w jego cenie znajdę coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kands to fajny wybór, ale dorzuć te 100zł do modelu 1100,

http://allegro.pl/nowy-rower-kands-mtb-goral-shimano-energy-1100-i2565005375.html

Bedziesz mial Acere zamiast tourneya, a to bardzo duża różnica. Tourney praktycznie nie da się wyregulować i działa marnie, a Acera działa zupełnie ok. w 1100 masz jeszcze XCM co pracą jako tako amortyzator przypomina, w tym 700 jest coś bardziej zagatkowego :)

Warto też dopłacić do modelu 1300, ktory jest na pełnym Alivio i w zasadzie ciężko znaleźć mu konkurencję do 2k.

 

19" może być troche przy duże. Zmierz sobie nogę, pomnóż wynik przez 0,57, następnie wynik podziel przez 2,54 będziesz miał rozmiar ramy, mniej więcej, odpowiedni dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...