Skocz do zawartości

[800-1000 zł] Rower miejski Burghardt


tceon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nadal bez roweru :icon_confused: Ciągle nie mam czasu, a to na oglądanie a to na zakup. Ostatnio przypadkiem natrafiłem na sklep w internecie, który miał ciekawą ofertę. Pojechałem obejrzeć rowery na miejscu i znalazłem zupełnie coś innego niż miałem oglądać. Rower wygląda identycznie jak ten:

http://www.trybik.pl/burghardt-alu-28-comfort-3-speed-czarny.html

(nie reklamuje sklepu, po prostu ma ładne zdjęcia).

W skrócie jest to rower damski, łatwe wsiadanie. Cena całe 850 zł. Taki sam rower, koloru białego, ale z kołami 26' jest w cenie 835 zł.

 

Czy ten rower jest tyle wart i czy to rzeczywiście okazja?

Jak to jest z tymi kołami 26' i 28' ?

 

Może szukać czegoś dalej do 1200 zł?

 

Z góry dzięki za miłe i treściwe odpowiedzi.

 

Jak kupię to się pochwalę i zdam relację z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rower jak najbardziej jest wart te 850zł (o ile jesteś pewny, że ma identyczny osprzęt) i wydaje się to dobrą okazją. Mając jednak 1200zł szukałbym podobnie wyposażonego ale z siedmioma biegami. 3 biegi niby wystarczają na miasto, ale to takie minimum jeśli chodzi o komfort, dość często trafi się na chwilę, gdy chciałoby się coś pomiędzy (moja żona ma taką trzybiegową piastę jak w tym pokazanym rowerze). Jeśli jednak chcesz jeździć i nie chce ci się już szukać to jest to dobra okazja.

 

Koła 28 cali są najczęściej lepsze do jazdy po płaskich, równych powierzchniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...