Skocz do zawartości

[1000-1200zł] Rower MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Z góry chciałbym przeprosić grono użytkowników za mój temat bo wiem, że postów z propozycjami rowerów w tym przedziale cenowym jest pełno ale jednak każdy odnosi się do innych przypadków, padają różne modele itd więc ciężko mi wybrać ten jeden jedyny. Ale do rzeczy. Na chwilę obecną mam na oku te oto rowery...

 

1) KROSS Hexagon X3 2012

Hexagon X3 | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

 

2) UNIBIKE Mission

UNIBIKE-NAJLEPSZE ROWERY BYDGOSZCZ

 

3) LAZARO Evolution V1

LAZARO EVOLUTION V1 SUPER CENA SHIMANO SR-SUNTOUR! (2520075605) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

4) LAZARO Evolution V2

LAZARO EVOLUTION V2 NA TARCZOWYCH SHIMANO ACERA__M (2526354891) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

5) LAZARO Evolution V3

LAZARO EVOLUTION V3__MOCNE MTB_PEŁNE ALIVIO + BLOK (2540012595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

6) LAZARO Evolution V4

JUŻ JEST----> LAZARO SENATORE V4 FULL ALIVIO ! (2540012271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

7) KANDS 1300 Full Alivio

WYSOKA PÓŁKA MOCNY ROWER____KANDS 1300 FULL ALIVIO (2526101613) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

...czyli w skrócie te które tu najczęściej się pojawiają. Jak czytałem, Kross jest nieopłacalny i lepiej wybrać coś z tych "allegrowych" - taniej, lepszy sprzęt. Ale, że nie znam się na tym zupełnie, proszę was o pomoc. Jeszcze jedna istotna rzecz, nie zamierzam niczego modyfikować w specyfikacji roweru, zmieniać żadnych części. Przy ocenie chciałbym żebyście pominęli wygląd każdego z rowerów, są gusta i guściki, interesuje mnie najlepsza specyfikacja.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione przez ciebie rowery mają słaby osprzęt.

Kupno używanego wchodzi w grę?

Ja jak dotąd używam same Kross-A6 (modele od 08-10r) i jestem bardzo zadowolony, niekiedy są takie okazje że za 1200zł kupi się np A6 z 09r. na SLX.

Polecam ci szukać coś z używanych Krossów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...