Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Zlot jesienny; 21-23 września, Góry Izerskie, Wolimierz


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

Renoma wczoraj wypiła 6 piw i poszła spać sama nie wie kiedy ;)

 

Mimo to - potwierdzenie ;)

 

EDIT NA GODZINĘ 12:56 ;)

 

Pozwalam sobie wkleić co następuje ;)

 

"Witam

Zaliczka doszła dziękuję (...) Czekam na Was 21 września i mam nadzieję, że pogoda dopisze, a radosne humory przywieziecie ze sobą.

 

Pozdrawiam Halina"

 

EDIT NA 13:42 :P

 

Dopisana koleżanka MixingHead'a i moja przeskromna Małżonka Evelinda :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Witam

Zaliczka doszła dziękuję (...) Czekam na Was 21 września i mam nadzieję, że pogoda dopisze, a radosne humory przywieziecie ze sobą.

 

Pozdrawiam Halina"

 

EDIT NA 13:42 :P

 

Dopisana koleżanka MixingHead'a i moja przeskromna Małżonka Evelinda :rolleyes:

 

Halina.. to brzmi naprawde dobrze :D

 

ps. zmieniles Zone-Eve na jakas Evelinde? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

EDIT NA 13:42 :P

 

Dopisana koleżanka MixingHead'a i moja przeskromna Małżonka Evelinda :rolleyes:

To już masz dwie żony??? Eve i Lindę? nie ma to jak własny prywatny harem :devil:

No w końcu będzie więcej Kobitek :w00t: a my dziś zmieniamy mojej Babie opony ze wszawych kend na Conti Rubber Queen, Baba stwierdziła że nie czuje się pewnie na zjazdach. Waga jednej nowej oponki to 880g i tym sposobem ma w koncu coś zayebistego w rowerze, coś co mi się w końcu podobuje - opony :) więc będziemy musieli ją gonić na zjazdach :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to? Wszystko się zgadza...

 

"Snorlax – typ zwykły, wielki niedźwiedź, stale je i śpi.Wraz z przyborem masy staje się coraz bardziej żarłoczny.Jest dorosłą formą Munchlaxa.Można obudzić go za pomocą Poke-Fletu. Może nauczyć się takich ataków jak:Hiper Promień, Kula Światła, Zgniecenie, Drapanie i inne. Wbrew pozorom potrafi doskonale walczyć. W Pokemon anime Ash w czasie podróży po Pomarańczowych Wyspach łapie Snorlaxa, jednak jego prawdziwe umiejętności poznać można dopiero w Johto, w czasie walki z liderką Clear."

 

Śpisz, a jak Cię budzę Poke-Fletem to mnie zgniatasz i drapiesz... :icon_cool:

 

true_story_sticker-p217915899395782198envb3_400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, koniec głupich żartów :)

 

Do czwartku proszę uczestników o deklaracje na PW odnośnie dojazdu.

Najlepiej, żeby każdemu było jak najłatwiej, parę słów typu:

Jadę autem i będę miał/miała X wolnych miejsc na osoborowery czy też same osoby,

jadę autem ale nie mam miejsc,

dojadę na luzie pociągiem itp,

nie mam jak dojechać i potrzebuję w tym pomocy

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No faktycznie, bez urazy, ale nieco zamuliłeś ;)

Dzisiaj nie mogę Ci odpowiedzieć jednoznacznie, prawdopodobnie nie uda się już - chyba, że weźmiesz śpiwór i karimatę... Dowiem się telefonicznie jakie są możliwości.

 

Na pewno uda się, jeśli ktoś by nie pojechał - po prostu wskoczysz na tego kogoś miejsce.

Co wcale nie jest nieprawdopodobne, bo istnieje całkowicie niezależna ode mnie możliwość, że nie będę mógł z żoną na Zlot pojechać... Z wielkim żalem, ale po wczorajszych rewelacjach, które nam wypadły, szanse na nasz pobyt są 50:50... Wszystko będzie na 100% wiadomo w sobotę. Nie chcę teraz nikogo straszyć, ale nie chcę też totalnie w sobotę zaskakiwać.

Przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jeśli pewne kwestie będące wynikiem spraw z wczoraj, potoczą się niepomyślnie, to będę miał związane ręce :(

Przepraszam za ogólnikową przemądrzałość, ale nie chce tutaj zasmucać szczegółami...

Są sprawy, których nie da się ani przeskoczyć, ani odłożyć, ani obejść. No i na mnie i Ewę padło... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy są właściwie już jasne...

Żeby to wszystko jako tako ogarnąć:

Robią się dwa wolne miejsca, wskoczy na nie Olomaster i Consponsata ;) Maroka... Myślę, że już sami dogadacie w tej kwestii jeśli chodzi o podział łóżka/materace - bo nieco zmienia się kolejka.

Ja zaktualizuje w weekend listę na pierwszej stronie i uprzedzę właścicielkę o zmianach. Majkel, który zawsze współorganizował, dostanie ode mnie listę płac...

Doradzę Wam ewentualnie sklepy i jakieś proste przepisy, żeby ugotować, a się nie nagotować... Myślę też, że ten weekend będzie ostatnim na dogadanie transportu, więc proszę o czujność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak mi jest szkoda :(

 

Trzymam kciuki za Cud nad Wisłą (Odrą), który może się wydarzyć we środę/czwartek i wtedy udałoby się pojechać... Trzymajcie też :)

 

jedno z praw natury/Murphy'ego mówi: nie wierz w cuda, polegaj na nich!

Trzymam więc kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...