Serrgio Napisano 4 Sierpnia 2012 Napisano 4 Sierpnia 2012 Proszę o pomoc w wyborze roweru. Nie znam się specjalnie , choć wolnobieg od kasety rozróżnię ale to chyba wielu laików potrafi. Do jazdy po mieście ale też czasem lekki teren. Cena jak w tytule. Nawet mam kilka propozycji : http://www.wheeler.pl/cross-62-0 http://www.author.pl...ssowe/classic-1 http://kellysbike.co...8&subcat_id=323 http://www.rowerymer...wer-merida.html http://www.giant-bic...m.3/9154/49231/ Jeżeli ktoś ma jakieś inne propozycje to z chęcią wysłucham. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrowienia dla wszystkich amatorów dwóch kółek 0 Cytowanie selektywne Proszę o pomoc w wyborze roweru. Nie znam się specjalnie , choć wolnobieg od kasety rozróżnię ale to chyba wielu laików potrafi. Do jazdy po mieście ale też czasem lekki teren. Cena jak w tytule. Nawet mam kilka propozycji : http://www.wheeler.pl/cross-62-0 http://www.author.pl...ssowe/classic-1 http://kellysbike.co...8&subcat_id=323 http://www.rowerymer...wer-merida.html http://www.giant-bic...m.3/9154/49231/ Jeżeli ktoś ma jakieś inne propozycje to z chęcią wysłucham. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrowienia dla wszystkich amatorów dwóch kółek 0 Cytowanie selektywne Zapomniałem dodać . Wzrost 189 , waga 95.
cienkun Napisano 4 Sierpnia 2012 Napisano 4 Sierpnia 2012 z wymienionych authora ale Unibike flash wypada ospraętowo podobnie, tylko widelec ma suntour i jest pół kilo cięższy kosztuje 1249zł.
cienkun Napisano 4 Sierpnia 2012 Napisano 4 Sierpnia 2012 ale nie flasha nie bierz musieli spiepsyc go tandetną piastą z wolnobiegiem
Daroufo Napisano 19 Września 2012 Napisano 19 Września 2012 Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Nie chcąc zaśmiecać forum podepnę się pod ten temat. Tak jak autor tematu poszukuję roweru crossowego/trekingowego do około 1500 zł z tym, że chciałbym rozłożyć zakup na kilka rat. Roweru używałbym na krótkie wypady ~20 kilometrów kilka razy w tygodniu, do jazdy po asfalcie ~2/3 oraz leśnych/polnych drogach ~1/3 (a może 1/2 do 1/2 ). Prosiłbym też o pomoc w wyborze rozmiaru ramy do wzrostu 179 cm. W oko wpadły mi: Kellys Saphix mimo, iż jakoś nie mam zaufania do tej marki. Unibike Crossfire GTS na forum ma względnie dobre opinie ale tu i ówdzie widziałem niezbyt pochlebne opinie. Merida Crossway 40-V Co możecie jeszcze polecić w tej cenie?
pisk64 Napisano 29 Września 2012 Napisano 29 Września 2012 Rowniez podepne sie pod otwierajacego temat. Waze 95 kg, przy wzroscie 193 cm. Lepiej wybrac tego Authora 20 czy 22 cale ? Interesowal mnie rowniez Kross Street Scraper, niestety z tego co widze nie da sie go nigdzie kupic za wyjatkiem 19tek na allegro, za dosc spore pieniadze
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.