Skocz do zawartości

Zamek Lipowiec


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam na wycieczkę do Zamku Lipowiec w gminie Babice

Termin, godzina i miejsce zbiórki ustalimy wspólnie co by więcej osób mogło jechać, a nie jak to dotychczas bywało. Tak więc piszcie swoje propozycje kiedy możecie to ogarniemy temat i się ustalić dokładnie co jak, kiedy i gdzie :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się , zamek jak i skansen mam w planach na ten miesiąc, a że w grupie raźniej - jak mnie zabierzesz to dam Ci tą obiecaną :whistling: mapę.

 

4,5,12/08 jak i od 15/08 do 2/09 niestety tylko takie terminy mi odpowiadają na wycieczkę całodniową .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na niedziele jestem wstepnie chetny

Czym więcej nas tym lepiej. To w takim razie wypad przekładam na NIEDZIELĘ

Trasa tak bd przebiegała z wyjątkiem tego odcinka do Dziećkowice. Na Dziećkowice chce przez Murcki jechać co by wylecieć na Wesołej, potem w Lędzinach, a następnie w Imielinie. Tak by bocznymi drogami i lasami jechać: http://skroc.pl/06c4

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota pracująca, więc niedziela jak najbardziej.

Katowice z Muchowca o tej samej godzinie startują na wycieczkę rowerową do jakiegoś pałacu w Siemianowicach,żeby się nie pomylić ;) ,albo uda się jeszcze kogoś zwerbować.

To zapraszamy, jak się pojawisz to pojedziesz :laugh: My startujemy spod Kościoła Mariackiego o 11.00 (ew. kogoś możemy spod Pubu Wiocha zebrać o 11.10-11.20)

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś nam się pogoda zepsuła, dzisiaj padać ma i pada :( Oby jutro tak nie było bo wyjazd wtedy z racji pogody zostanie odwołany i przełożony na inny dzień. Pogoda mówi, że jutro ma być lepiej więc jeśli nam pozwoli to jedziemy tak jak było mówione START O GODZINIE 11.00 SPOD KOŚCIOŁA MARIACKIEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z wyjazdu: http://gizmo201.bike...-Trzebinia.html

Trochę popadało, może nie trochę tylko bardzo, ale wypad się udał jakby nie patrząc :woot: Miał być Zamek Lipowiec była Trzebinia też coś się zwiedziło i ta ciągła potem ucieczka przed deszczem. Wycieczkę stanowczo trzeba powtórzyć wtedy kiedy pogoda będzie na 100% dobra, a nie tak jak dzisiaj nie pewna od końca, nie ma tak, że celu się nie osiąga jak nie teraz to wkrótce go się osiągnie :icon_exclaim:

DZIĘKI ZA WYPAD I JAZDĘ W DESZCZU

P.S.TRZEBA UTWORZYĆ NOWĄ KATEGORIĘ NA BS: ILOŚĆ PRZEJECHANYCH KM W DESZCZU

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ... Cel osiągnęliśmy, ale trochę inny, niż był planowany :D Ryneczku w Trzebini nie zaliczyłeś wcześniej, a całkiem urokliwy.

 

Relacja nr.2 http://devilek.bikestats.pl/784338,Mialy-byc-a-byla-Trzebinia.html

 

Podziękował także, bo fajnie się jechało, ino jakby mnie tak nogi nie bolały ; czołgiem po asfalcie się jednak nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie, troche mokro ale fajnie

 

Devilek , mnie tez nogi bola , troche mnie to martwi

 

Trochę mokro mówisz, udało się wyschnąć w miarę jako w Trzebini dopiero ... Przypomnij sobie, że Filip chciał do Katowic lecieć.

 

A szkity mnie bolą i to tak dosyć ; albo gorszy dzień, albo opona faktycznie dała mi w kość ( mięśnie ). Po Tobie jakoś nie było widać, że Cię nogi bolą. Formę dalej masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...