Skocz do zawartości

[pow. nowotarski, gm Łapsze Niżne


djdan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam fajnej trasy rowerowej. Interesują mnie jakieś polne ścieżki, drogi szutrowe, itp. Najlepiej o długości ponad 50km. Proszę nie podawać tras asfaltowych (chyba, że to jakieś krótkie odcinki pomiędzy drogami żwirowymi), bo takowe znam. Jak w temacie, szukam ścieżki zaczynającej i kończącej się w gminie Łapsze Niżne.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dystans to sporo zwłaszcza, że jest to teren przygraniczny to po pierwsze. Po drugie to do tego czego oczekujesz musisz dodać typową jazdę w terenie innego wyjścia niema chyba, że będziesz zwiedzał pojedyncze drogi polne lub leśne. Jest ich tam naprawdę sporo choć są stosunkowo krótkie i mogą się urywać gdzieś pod lasem. Po trzecie to masz dwa wyjścia czyli rejon wzniesień po stronie Łapsz i Falsztyna (rejon czerwonego szlaku) oraz bardziej interesujący rejon Łapszanki w kierunku pobliskiej granicy ze Słowacją.

 

Możesz też przez Kacwin dostać się do granicy a dalej do Wielkiej Frankowej,Osturny skąd prowadzi fajna szutrówka na przeł. Zdziarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za odp.

Mieszkam właśnie w Falsztynie i pobliski las mam "obcykany" :D, ale dalej, właśnie do Łapsz, Łapszanki, czy na Słowację troszkę bałem się zapuszczać :teehee:. Czy możesz wysłać jakąś mapę (jeśli jest) z tych ścieżek, o których mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...