Skocz do zawartości

[opona] zakup opony Kenda Kampaign K177


bpawelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sugerując się głównie mozliwością wybrania koloru chcę kupić opony Kenda Kampaign K177 w rozmiarze 700x23c. Co myślicie o tych oponach? Moje stare opony, na których kupiłem rower są już sparciałe. Rowerem trochę śmigam (minimum 20 km dziennie)więc nie jest to jakiś profesjonalny wyczyn.

Doradźcie czy warto brać te gumy Kenda? czy lepiej szarpnąć się na coś lepszego? szukałem jakiegoś testu ale niewiele jest. z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sugerując się głównie mozliwością wybrania koloru chcę kupić opony Kenda Kampaign K177 w rozmiarze 700x23c. Co myślicie o tych oponach? Moje stare opony, na których kupiłem rower są już sparciałe. Rowerem trochę śmigam (minimum 20 km dziennie)więc nie jest to jakiś profesjonalny wyczyn.

Doradźcie czy warto brać te gumy Kenda? czy lepiej szarpnąć się na coś lepszego? szukałem jakiegoś testu ale niewiele jest. z góry dzięki

 

 

Ciężka, śliska, ściera się w tydzień, nie polecam. Generalnie miałem ją w ostrym na tyle to starłem w jakieś 300-400km, gdzie kontender mi wytrzymał 2500km.

100psi, choćby jeden więcej, walnie focha i zejdzie z obręczy.

Jak coś tańszego to polecam lugano, kolory też wybierzesz, a waży jakieś 300g i jest super przyczepna, a i przynajmniej ma jakieś systemy antyprzebiciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...