Skocz do zawartości

wycieczki po myslowicach ok.30km


Rekomendowane odpowiedzi

nie za szybko ok 1.5h.calosc lasem m-ce--muchowiec --m-ce nie jestem wyczynowcem

 

 

Jak i większość z nas. W tym tygodniu mam na rano, więc od wtorku, do piątku można by razem coś pokręcić w godzinach powiedzmy około 16-18. Pewnie Filip także byłby chętny na taką rundkę. Dzisiaj z nim jeszcze pogadam i zobaczymy.

 

Gdzie wstępnie chciałbyś się spotkać ?

 

 

Filip ;) Nie kombinuj ...

Edytowane przez DEVILEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się pisać zawsze można wydłużyć trasę jak bd nam mało.

Zazwyczaj ruszam ok. 17 okolice reala w Mysłowicach.

Potem działki, Rozalia, Giszowiec i Muchowiec, powrót ok. 18.30. Na razie, potem może się wyrobie i będzie więcej.

 

 

 

Zobacz, co napisał powyżej Twojego postu Filip i postaraj się do tego dostosować.

 

Dzięki - Dev

Edytowane przez DEVILEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to pisz w ustawkach jak planujesz coś na szybko lub w tym temacie dalej. Wiem gdzie jest Real, nam to jest nie po drodze bardzo więc myślę, że Staw Janina bd dobrym miejscem zbiórki jak coś, co ty na to?

 

P.S. Devil pisz czerwonym kolorem by każdy zrozumiał o co chodzi :P

Pogadamy pogadamy Marcin o tym dzisiaj zapewne

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real nie jest taki zły, można przecież szybko z Szopienic dolecieć. Janina, zwana także Rybaczówką, jest kolejną opcją na start.

 

To decydujcie, Real albo Janina. Mi jest obojętne wszystko po drodze.

 

 

Mam nadzieję, że ostatni raz mam przyjemność poprawiać Twojego posta. Dev

Edytowane przez DEVILEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do wtorku w takim razie. Jak już kogoś cytujesz to pisz odpowiedź do cytowanej wypowiedzi, a nie zostawiaj gołego cytatu

 

przepraszam za moje błędy poprawie się dzisiaj dopiero zacząlem pisanie na forum

 

przepraszam za moje błędy poprawie się dzisiaj dopiero zacząlem pisanie na forum

musze się nauczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzę, nic się nie zmieniło, co do dzisiejszego dnia i spotykamy się o 17 na Janinie.

 

Jeśli coś mi w pracy się pomiesza, to dam Ci Filip znać telefonicznie.

 

czesc,niestety nie mogę dzisiaj muszę jechać z córką do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

I co chłopaki, jeździcie coś? Mam ciekawą trasę od Mysłowic do Mysłowic około 40km. M-ce -> Morgi -> Murcki (rezerwat) lub Stara Wesoła -> Lędziny Zamoście, powrót podobnie lub z modyfikacjami, jest gdzie wybrać. Trasa na około 40km ma może z 5 asfaltem reszta to bezasfalcie. Na chwilę obecną dobrze jest się wyposażyć w lampy gdyż szybko się ściemnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...