Skocz do zawartości

[spodnie] Luźne, krótkie spodenki z pampersem


ziolek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam krótkich, luźnych spodenek z pampersem.

 

Znalazłem tylko jeden model accenta: TU

 

Ale cena... 169zł mnie skutecznie odstrasza :/

No i jak dla mnie są troche za krótkie :)

 

Czy inne firmy też robią takie spodenki, widział ktoś coś takiego? Czy to tylko patent accenta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEH większość spodenek z wpładką i do tego luźnych to masakryczna cena np wg katalogu i stron producenta:

 

Azonic Flap Jack Shorts 299zł

Azonic v-4 shhorts 349zł

Berkner Jack

Berkner BOB

Berkner Martin wszystkie w okolicach 130zł chyba

Biemme Bermuda Kung 220zł

Biemme Yrus 190zł

nie jestem pewien foxów :/

Rogelli verona 62zł

661 XC short 170zł

shimano outdoor 237/253 w zalazności od dł.

 

sprawdź foxa, kone, danise, speca itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem napał na takie spodenki bo lycrowe uważałem za obciach. Kupiłem za 160zł firmy Newline i ich nie polubiłem. Prymitywna wkładka, siateczka źle utrzymuje wkładkę. Radzę wybrac takie, które mają wkładkę klasy tej co w Biemme Special za 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marek_4m

Witam,

Mam takie spodenki firmy BCM NOWATEX (szyją stroje między innymi dla naszej kadry). Nie pamiętam ile kosztowały, ale była to bardzo dobra cena, sporo poniżej 100 PLN. Szyją je w kilku kolorach. Ich strona internetowa ostatnio nie działa, ale widzę, że sprzedają na allegro.

 

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3434179

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mergoos ja niezły jesteś jak przy - 10 smigasz w dresach :) Co do spodenek z pamperem i bojówkach to zawsze tak śmigam nawet w największe upały i jest oki poza tym nie raz bojówki mnie uratowały przed wielkim obtarciami skóry. Nie wyobrażam sobie śmigania w samych obcislakach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...