Skocz do zawartości

Sprawy naszego forum


Rekomendowane odpowiedzi

Już wkrótce powstaną nowe działy w naszej grupie czyli pamiętniki rowerowe w których członkowie grupy będą mogli

wspominać swoje wycieczki i wypady przygody.Jeżeli macie jeszcze jakies pomysły odnosnie rozwoju grupy i ulepszenia jej piszcie do mnie lub do naszych adminow i moderatorów pozdrawiam Marcin

Edytowane przez DEVILEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się zbytnio wtrącać, ale przydałoby się trochę interpunkcji w niektórych postach, bo napisane 5 wersów, bez jakichkolwiek znaków jest trochę trudne do czytania...

Ale pomysł spoko :)

Pozdro xd

 

Przeniosłem z "Zlot integracyjny" karpik75

Edytowane przez karpik75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto nasza propozycja Regulaminu naszego Forum:

 

 

Regulamin Forum Śląskiej Grupy Rowerowej

 

I. Każdy Użytkownik wraz z dołączeniem się do naszej grupy: Śląska Grupa Rowerowa akceptuje poniższy regulamin Forum.

II. Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści wiadomości.

-->Administratorzy i Moderatorzy forum zastrzegają sobie prawo do usuwania treści, przywoływania do porządku osób, które nie dostosowują się do zasad forum oraz prawo do zmiany regulaminu jak zajdzie potrzeba

III. Forum Portalu służy wymianie poglądów, doświadczeń, informacji pomiędzy Użytkownikami. Przedmiotem wypowiedzi na forum powinny być tematy związane z rowerami. Wyjątki stanowią tematy związane z funkcjonowaniem forum oraz działy: „Humor" i „Pogadanki" oraz „ Poznajmy się lepiej

IV. Każdy dołączający Użytkownik może umieszczać na forum swoje wypowiedzi. Każdy osoba pisząc post bierze pełną odpowiedzialność za napisany temat bądź post

V. Na forum nie uznajemy wulgaryzmów, nieobrażany się nawzajem

VI. Przed utworzeniem nowego tematu skorzystaj z wyszukiwarki, możliwe, że odpowiedź na pytanie znajduje się już na forum.

-->Tematy należy umieszczać w działach do tego przeznaczonych.

-->Temat postu powinien być zatytułowany w taki sposób, aby jak najwięcej mówił o tematyce lub problemie na który szukamy odpowiedzi.

VII. Tematy zdublowane (o tej samej tematyce) będą kasowane.

-->Piszemy konkretnie i na temat, nie SPAMUJEMY!.

-->Pisanie kolorem czerwonym jest nie dopuszczalne, koloru tego używają tylko Administratorzy lub Moderatorzy

VIII. Na Forum piszemy w języku polskim. Użytkownik ma obowiązek zadbania o poprawność gramatyczną i ortograficzną (polska pisownia, znaki interpunkcyjne) swoich postów, tematów czy innych treści, które publikuje. Administratorzy i Moderatorzy zastrzegają sobie możliwość poprawy postów i tematów, w których nie jest stosowana zasada pisania w języku polskim

IX. Nie używam więcej niż jednego konta aby uniknąć nadzoru na poprawności pisania postów i tematów

X. W sprawach prywatnych lub dosłownych tematów czy w celu osobistej wymiany zdań w danym temacie, korzystamy z PW lub innych form kontaktowania się prywatnie]

 

P.S. Regulamin powstał z pomocą Karpika (Marcin)

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ze względu na pojawiające się w nieprawidłowych tematach odpowiedzi, które nic nie wnoszą do wątków/tematów polecam lekturę naszego regulaminu, który każdy przeczytał i zaakceptował dołączając do ŚGR!

Ostatnio miał miejsce pewien konflikt między kilkoma członkami naszej grupy, który doprowadził do tego, że w grupie stworzył się zamęt i chaos, który niczemu i nikomu nie służy! Więc żeby unikać takich sytuacji na przyszłość proszę zważać na to co kto pisze i do kogo! Zważając na tą sytuacje, jeśli ktoś ma do kogoś coś to niech na PW pisze i tam sobie wyjaśniają, a nie zaśmiecają forum takim rzeczami.

Mam nadzieję, że nikt się nie zraził zaistniałą sprawą i tymi wpisami w kilku tematach!

Walka: Admin vs użytkownicy ŚGR :starwars:

Edytowane przez CzikO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zauważylem ze  pewna grupa tu z forum zabrała  parę moich pomysłow z grupy która wymysliłem i zintegrowałem razem do swojej cóz widocznie nie maja swoich.Z racji tego ze pewne osoby moga tu na forum prowokować itp proszę członków od nas nie zwracali na te osby uwagi a każde złe zachowanie bedzie karane banem.Chciałem podziekować nowo przybyłym członkom grupy i za to ze robimy się tak liczni.Zachęcam innych do stworzenia nowych tematow i pomysłów by rozwinąć ta grupę by tętniła życiem.Niech moc 2 kół będzie z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...