Skocz do zawartości

[Szosa dla amatora]


MWrotkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Nie trenuje kolarstwa itp. staram się jedynie dużo jeździć na rowerze - codziennie około 30km w weekendy po 150km. Od 2 lat jeżdże na pseudo kolarkach (szroty za kilkaset zł) i strasznie spodobał mi się ten typ roweru.

Chciałbym w końcu zainwestować trochę w ten sprzęt i wyjeżdzając w trase nie brać kombinerek i innych narzędzi nie wiedząc co mnie spotka na drodze + wiadomo, zyskać troche na komforcie jazdy.

No i tu pada pytanie - ile muszę wydać i czego mniej więcej szukać, myślałem żeby wydać do 3000zł - pytanie czy jest potrzeba wydawać tyle pieniędzy, czy do moich potrzeb nie starczy coś tańszego.

PS.

http://www.decathlon.com.pl/PL/triban-5-173279908/#INFO-DETAIL wiem że mnie wyśmiejecie - ale co np. złego było by w takim rowerze? :)

 

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wygląda jak nowy, ciekawy, na pewno lepszy osprzęt to duży plus. Trochę licho ze 3 biegi z przodu, 2 biegowa wersja lepiej zmienia biegi, do spokojnej jazdy bez znaczenia w sumie. Pamiętaj żeby rozmiar ramy był dobry pod twój wzrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak nowy, ciekawy, na pewno lepszy osprzęt to duży plus. Trochę licho ze 3 biegi z przodu, 2 biegowa wersja lepiej zmienia biegi, do spokojnej jazdy bez znaczenia w sumie. Pamiętaj żeby rozmiar ramy był dobry pod twój wzrost.

 

mam 170cm wzrostu, rozmiar wew. nogi 80cm więc z tego co wyczytałem i wykalkulowałem, powinno być ok, ale dla pewnosci prosiłbym o opinie kogoś kto się na tym zna, ja wcześniej nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...