Skocz do zawartości

Pogadanki


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się unosić tylko porozumieć między sobą, każdy ma prawo do wypowiedzenia się. Nie po to powstało ŚGR by teraz to rozwalać i się kłócić, niczemu to nie sprzyja. Przykro to mówić, ale niestety z strony obserwatora to wynika, że ty jesteś prowokatorem, aczkolwiek nie wiem o co tak do końca poszło!

 

Jeśli nie wiesz do końca o co poszło to po co zabierasz głos wprowadzając niepotrzebny zamęt?!

 

ZAMĘT TO KTO INNY WPROWADZA TUTAJ

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje powiedziałem, więcej na ten temat nie mam zamiaru się wywodzić z uwagi na to, co powiedział Filip, czyli każdy, albo większość wie jak jest. Sprawa dla mnie zamknięta, swój pogląd na nią mam i to wystarczy.

 

ps. bardzo mnie drażni, a czasami w pewnym sense bawi nagminne łamanie ortografii i zasad używania interpunkcji.

 

Grupa ? Jaka grupa ; grupa, to parę osób, które potrafi się umówić telefonicznie, czy przez gg, albo i na żywo, aby razem pokręcić, czy się spotkać pogadać. Reszta to wirtualni znajomi, nie mający z realną grupą nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma zamiar nasmiewać się z innego czy tez komentowania tempa jesli ktos jezdzi słabiej czy też inne tego typu rzeczy będzie automatycznie usuwany z grupy nie liczy się ilosc a jakosc.Ta grupa ma się szanować nawzajem jeden drugiego.Łączyć ma nas pasja.A tu pewne mądre cytaty:

 

"Jeżdżę dla przyjemności, nie dla wyników i kilometrów."

 

"Nie liczę gramów, liczę każdą sekundę spędzoną na rowerze."

 

"Motywacja nie zaniesie cię zbyt daleko, jeśli nie masz nóg" - Lance Armstrong

 

"Dzięki kolarstwu górskiemu poznałem siebie. Również dzięki kolarstwu odnajduję siebie,

gdy moje życie osobiste zaczyna się walić" - Myles Rockwell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa ? Jaka grupa ; grupa, to parę osób, które potrafi się umówić telefonicznie, czy przez gg, albo i na żywo, aby razem pokręcić, czy się spotkać pogadać. Reszta to wirtualni znajomi, nie mający z realną grupą nic wspólnego.

Niestety tutaj masz w 100% rację, grupa to tylko kilka osób pozostała część to tylko fikcyjne osoby, które nawet się nie chcą zintegrować z pozostała częścią. Chyba po coś są te spotkanie i te ogniska co były organizowane!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Filip. Spotkania, spotkaniami ale zawsze byli najwierniejsi, tudzież garstka ludzi, policzona na palcach(...)

 

jeden taki temat i ban

to nie temat tylko post, jeśli myślimy, prawda?

 

proszę nie usuwać moich myśli a jeśli to robisz przemyśl to 5 razy, albo nie 10? ile chcesz, no ok ;)

 

pozdrower!;]

Edytowane przez Zyziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...