Skocz do zawartości

[PODJAZDY] Okolice Wielopola Skrz., Strzyżowa.


pepelito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mieszkam w Zagorzycach (pomiędzy Sędziszowem Młp. a Wielopolem Skrzyńskim). Szukam dobrych podjazdów asfaltowych

 

Podjazd na Pstrągowej, Wielopolu już pokonywałem. Miały one max 8km długości i 200m przewyższenia.

 

Potrzebuje podjazd z przewyższeniem min 300m. Promień od mojej miejscowości ok 40km.

 

Potrzebuje taki podjazd na treningi. Gdyż na wakacjach będę jechał w dłuższą wycieczkę, a po drodze będę miał podjazd prawie 450m.

 

Niektórzy doradzą by podjeżdżać i zjeżdżać i ponowie... Ale może znajdzie się taki podjazd o jakim marzę :D

 

Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup:

 

 

Jeździłem przez Okonin, w którym miejscu ten podjazd jest?? 70 poleci w wieeelu miejscach przynajmniej na moich oponach :))

 

Jeśli byś jechał od strony Ropczyc to w Lubzinie z głównej drogi E4 jest zjazd na Okonin, jeśli chodzi o drugi koniec to od strony tzw Checheł. Ale to raczej nie jest jakiś strasznie wymagający podjazd, bardziej bym powiedział "góreczka". A 70 to jechałem ale na rowerze górskim z oponami 1,95".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten podjazd nie jest wcale taki duży. Początek 213m szczyt 310m długość ok 3km. :)

Natomiast ten którym często jeżdżę (np. dziś) - początek 230m koniec 410m długość 4,5km

 

Hehe właśnie tak myślałem,

a możesz coś polecić w okolicach Ropczyc, jakiś fajny podjazd a raczej chodzi mi o zjazd :laugh: żeby fajne prędkości rozwinąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hehe właśnie tak myślałem,

a możesz coś polecić w okolicach Ropczyc, jakiś fajny podjazd a raczej chodzi mi o zjazd :laugh: żeby fajne prędkości rozwinąć

 

Koło samych Ropczyc nie ma dużych podjazdó czy tez zjazdów :). Ulica Wincentego Witosa ta co prowadzi na Granice (obok Motelu Super 6) 70 da radę pojechać, a ma długosć ok 2km :) Przez prawie 2km nie schodzi poniżej 50.

 

Z Braciejowej do Głobikowej pododbno jest dobry podjazd (znojomy mówił). 3km o przewyższeniu prawie 200m (255m- 450m). Na odcinku 260m przewyższenie jest równe 40m! Na tym odcinku na 100% da radę jechać powyżej 70km. Muszę sam spróbować tą trasę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wincentego Witosa jechałem, można fajnie polecieć ;)

A co do Braciejowej i Głobikowej również słyszałem że są konkretne góreczki ale nie byłem tam jeszcze na rowerze.

 

Ja byłęm z tym ze z Stasiówki do Braciejowej. Porządny zjazd/podjazd chwilami prawie 19%. Chwilami sie zatrzymywałęm by ochłodzić hamulce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...