Skocz do zawartości

[serwis] okolice Sopotu


tomeek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam sensownego serwisu w okolicach Sopotu (Gdańsk, Gdynia), który będzie umiał odkręcić koło z szosowego, wymienić szprychy i wycentrować koło. Wszystko oczywiście w dobrej cenie i zależy mi też na fachowej obsłudze. Boję się czasem, że Ci co nie wiedzą jak coś zrobić mogą sporo popsuć:/

 

Macie jakieś ulubione miejsca do których jeździcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz by szosą zajął się ktoś kto na 100% zna się na tym to polecam zaprowadzić rower do pana Mytnika w Gdynia Stoczni (ul. Morska 34).

Jak z cenami to nie jestem Ci w stanie powiedzieć.

 

To jest koło przystanku SKM Gdynia Stocznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale osobiście słyszałem nie najlepsze opinie. Czasy Mytnika chyba troszkę wyblakły.

 

No i zostaje jeszcze Żuchlinski ale u niego tylko czasami ciuchy kupuję i drobny osprzęt. Sprzedaje też szosy i mają całkiem spory serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

 

Ten sklep o ktorym piszesz to Alter. Jak jeszcze mieszkalem w 3-City bylem zadowolony z ich uslug.

 

To o czym piszesz to normalny, niemal podstawowy serwis. Zadna czarna magia, takze Alter nada sie znakomicie.

 

Zuchle omijaj szerokim lukiem. Sklep owszem duzy, jesli nie najwiekszy w Polszcze ale obsluga... Nie komentuje :-/

 

Grabarz robi duzo rzeczy u Rowersow na Chalubinskiego w Gdansku. Wyrazal sie bardzo pozytywnie...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podobnie jak IvanMTB polecam Alter w Sopocie. Koła u nich zaplatałem i wielce zadowolony jestem z wykonanej pracy. Koła zaplata właściciel Pan Marek Szerszyński - swego czasu znany kolarz szosowy, reprezentant Polski.

I podobnie jak IvanMTB nie polecam serwisu Żuchlińskiego - sklep fajny, ceny na części różne (niektóre lepsze, niektóre gorsze), ale na drzwiach wejściowych cyklistę wita napis, że nie serwisują rowerów zakupionych gdzie indziej niż u Żuchlińskiego. Po prostu taką mają politykę serwisową :confused:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...