Skocz do zawartości

[Katowice] skradziono tylne koło MAVIC CROSSMAX SL


mabu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

W dniu 04.07.2012 w Katowicach o godzinie 17.40 skradziono mi samochód wraz paroma cennymi rzeczmi w tym kołem tylnym MAVIC CROSSMAX SL ( model 2009, z żółtą szprychą.).

 

Bądźcie czujni, bo może właśnie gdzieś je zobaczycie. Miało ono zółtą wykrzywioną od patyka a jego numer seryjny to 71091699. Wbrew pozorom te koła nie są wcale takie popularne.

 

Z kołem była kaseta xt, opona specialized fast trak-sworks oraz tarcza sram xx 140mm.

Będę bardzo wdzięczny o informację jeśli tylko zauważycie takie koło, bo dzięki niemu może będzie możliwość dojść do złodziei samochodu.

Poniżej zdjęcie identycznego koła.

 

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Mateusz Buczek

mabumail@wp.pl

tel. 605 696 223

 

5I45F85M73E33I73N7c5l9dcfba36823e15e1.jpg

Edytowane przez mabu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać dokładniejsze okoliczności ?

 

W środę jak co tydzień przyjechałem do Katowic na Infrasettimanale Classico ( treningi szosowe). Auto postawiłem na ul. Chopina. Przebrałem się, wsiadłem na rower i pojechałem do kolegów którzy czekali na mnie na końcu Chopina przy ogródku piwnym. Po ok 3 min rozmowy przypomniałem sobie ze nie wziąłem z auta dętki dla kolegi. Niestety auta już nie było. Policja prowadziła pościg po ulicy gliwickiej ale złodzieje uciekli! :(

 

A teraz najlepsze. Zgadnijcie jaki samochód mi ukradziono.. Nie 300 konne subaru, nie 400 konne porshe. Ukradli mi 50 konnego, 20 letniego golfa II.

W bagażniku miałem schowane wszystko to, czego nie wziąłem na trening szosowy, więc dokumenty, klucze, telefon, portfel koło z górala , pokrowiec rowerowy zatora i jeszcze parę innych rzeczy :(

 

Morał z tego taki, że bez względu jakiego masz "trupa", mogą ci go i tak podpier*olic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem na IC podjechać ... Żartuje oczywiście ;)

 

Ukradli starego golfa i jeszcze nim uciekli po gliwickiej, to już żałosne i woła o pomstę do nieba. Więcej warte była chyba zawartość golfa, niż sam samochód.

 

Szkoda, jakby co to będę miał na uwadze Twoje koło, ale nie sądzę, że szybko się trafi, pomimo, że dość specyficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że to żałosne ukraść starego Golfa i jeszcze nim uciekać. Ostatnio sąsiad miał włamanie do piwnicy to ukradli 4 butelki wina i 2 słoiki ogórków kiszonych. W Polsce kradną wszystko co da się poruszyć, taka mentalność społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...