Skocz do zawartości

[Warszawa/Targówek] Dam Prace - PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

umiarkowany

Rekomendowane odpowiedzi

Firma e-purpose sp. z o.o., posiadająca m.in. sklep internetowy www.wkreceni.pl, specjalizująca się w e-commerce oraz sprzedaży stacjonarnej sprzętu sportowego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Nr ref: INT/1/2012/WAW

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- bieżąca obsługa zamówień w sklepie internetowym

- obsługa i aktualizacja bazy danych i systemów magazynowych

- przyjmowanie, rejestrowanie i klasyfikacja zamówień telefonicznych i mailowych

- zapewnienie Klientom kompetentnej i sprawnej obsługi

- współpraca z innymi zespołami wewnątrz firmy

- bieżące prace administracyjne

- dbanie o dobry wizerunek firmy

- rozwój profilu firmy na portalach społecznościowych

Wymagania

- doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klienta

- wykształcenie min. średnie

- komunikatywność

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- zaangażowanie i dążenie do wyznaczonych celów

- operatywność i skrupulatność

- umiejętności organizacyjne

- wysoka kultura osobista

- b. dobra znajomość pakietu MS Office

- biegłość w poruszaniu się w sieci Internet

- znajomość sprzętu rowerowego

Oferujemy

- pracę w ambitnym i dynamicznym zespole

- stały rozwój kwalifikacji zawodowych

- atrakcyjny system wynagrodzenia

- możliwość awansu / rozwoju zawodowego

- nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:: rekrutacja@e-purpose.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości e-purpose sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Odnośnik do komentarza

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...