Skocz do zawartości

III Memoriał poświęcony pamięci Tomka "Pikolo" Tkaczuka


seebcioo

Rekomendowane odpowiedzi

Być może ktoś znał Ś.P. Tomka, ja sam takowej okazji nie miałem, czego żałuję ;/ w związku z tym jak co roku odbędzie się rajd ku jego pamięci:

" W niedzielę 8 lipca 2012 r. o godz. 9:00 z Pl.Artystów, bez względu na pogodę, wyruszy rajd rowerowy - III Memoriał poświęcony pamięci Tomka "Pikolo" Tkaczuka. Współzałożyciela MTB Kielce, animatora kolarstwa ekstremalnego w Kielcach.

Jedziemy bez względu na pogodę w lasy zagnańskie. Trasa raczej na rower górski lub trekking (50% asfalt, 30% drogi szutrowe, 20% drogi leśne) z kilkoma podjazdami, ale dadzą też sobie radę początkujący na sprzętach miejskich. Przejedziemy około 70 km tempem dostosowanym najwolniej poruszającego się uczestnika. Jeśli pogoda dopisze to na koniec zrobimy ognisko. Dobry humor i satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy! :)" Administrator mtb.kielce.pl (najprowdopodobniej Marcin Chłodnicki ;)

 

link do " żródła " http://mtb.kielce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=337%3Azapraszamy-na-wycieczk-rowerow&catid=34%3Anews&Itemid=53

 

mam nadzieję, że się zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...