Skocz do zawartości

[Katowice] wspolna jazda!


titit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez na mase nie pojade bo mam pare spraw do zalatwienia, a co do zawodow to kiedys chcialem wziasc w tak owych udzial ale jak zobaczylem jak goscie grzeja na rowerach to zwatpilem :P zreszta to troche trzeba sie przygotowac a ja na razie nie mam na to czasu :D moze kiedys :D a co do wczesniejszych ustawek to nie ma problema trzeba tylko wymyslec jakis sensowny termin i tak aby wszystkim pasowalo choc z tym to zawsze jest problem :) ja pisze otwarcie ze w tym tygodniu mi nie pasuje ;) zreszta jeszcze w parku jest pelno sniegu i wody a nie mam blotnikow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma [JFK] no w sumie masz racje moze i ja sie skusze jak bede mial czas w tym czasie ;) to wcale nie jest takie glupie :P ale czy tam bedzie moja grupa wiekowa? nie chcialbym startowac z ludzmi w wieku 20 lat ktorzy maja kondyche ze hej :D moze nastawie sie na jakies przed ostatnie miejsce :D no a jak zajme 3 od konca to juz bedzie super sukces hahaha :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma [JFK] Dzieki za info ale wlasnie sprawdzilem ze 14 maja mam zajecia i nie dam rady wystartowac a moze ktos zna jakies inne terminy na slasku z zawodami? Fajnie by bylo jakby zapadal jakiegos linka to moze jakis termin mi bedzie pasowal i bym se wzial udzial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz 15 kwietnia wyścigiem w Katowicach Zagłębiowskie Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej zainauguruje cykl 7 w tym sezonie zawodów pod nazwą Wielki Puchar MTB - Puchar Śląska. Zawody odbędą sie na Dolinie 3 Stawów, w parku bardzo dobrze znanym nie tylko mieszkańcom Katowic. Łatwy dojazd, szybka trasa z niewielką ilością przewyższeń, łatwa technicznie zachęca do wzięcia udziału w wyścigu nie tylko doświadczonych adeptów kolarstwa ale także i początkujących chcących stawiać pierwsze kroki w tej jakże pięknej dyscyplinie sportu. W imieniu organizatorów serdecznie wszystkich zapraszamy - bliższe info już wkrótce.

Źródło - bikepl.com

Troche wcześnie i jak na razie mało informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' date='27.03.2006, 18:17' post='178072']

Ja jadę żeby tylko wziąć udział. Nawet nie nastawiam się na jakieś dobre miejsca bo wiem, że i tak nic z tego :wink: zwłaszcza przy całkowitym braku kondycji :lol:

Dokladnie :blink: ot taka bardziej intensywna przejażdzka wśród znajomych/nieznajomych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha no to super !!! ten termin mi max pasuje :) 15 kwietnia powiadacie :) czyli mozna powiedziec ze w swieta :) no to luzik :) mam nadzieje ze tylko pogoda bedzie :) no to beda to moje pierwsze zawody ale coz lepiej pozno zaczac niz wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dobrze to też własnie będe brał udział w tych zawodach, pierwsze w życu i nie jadę tam po to aby odrazu na podjum być bo to nie mozliwe jak na pierwszy raz tylko zobaczyć jak to jest na takich zawodach, pojeżdzić sobie i tak i jechać na jakąś impreze rowerową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie! ja tym bardziej nie bo nie chce sobie polamac rak lub nog :P ale startnac to se startne ;) a co sobie bede zalowal ;) raz sie zyje i bede mogl powiedziec ze startowalem w zawodach :) tylko niech sie pogoda zrobi zebysmy mogli pare kolek zrobic i rozgrzac miesnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

ja na Twomark tez chyba pojade choć głównie nastawiam się na maratony tyle że jak to z moją formą będzie to się okaże , jutro mam usg kolana zaplanowane... mam nadzieje że to nic poważnego. a tam btw zapraszam was wszystkich do Żor w czerwcu dokładnego terminu nie znam na maraton rowerowy... każdy może startować trasa szosą do wyboru 3 dystanse :50, 100, 150km jak dobrze pójdzie to z bizon'em pojedziemy 100km on na pewno ale ja jeszcze nie wiem czy 50 czy 100 ... zapraszam zawsze można stworzyć jakiś mały peletonik :Ptitit masz fotki Twojego XTC ? tak pytam bo też jeżdże na takim biku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Twomark tez chyba pojade choć głównie nastawiam się na maratony tyle że jak to z moją formą będzie to się okaże , jutro mam usg kolana zaplanowane... mam nadzieje że to nic poważnego. a tam btw zapraszam was wszystkich do Żor w czerwcu dokładnego terminu nie znam na maraton rowerowy... każdy może startować trasa szosą do wyboru 3 dystanse :50, 100, 150km jak dobrze pójdzie to z bizon'em pojedziemy 100km on na pewno ale ja jeszcze nie wiem czy 50 czy 100 ... zapraszam zawsze można stworzyć jakiś mały peletonik ;)titit masz fotki Twojego XTC ? tak pytam bo też jeżdże na takim biku:)

 

 

sorki to ja zapomniałem się zalogować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki to ja zapomniałem się zalogować :P

spoko, jak termin bedzie ok to z przyjemnoscia podjade na ten maraton ale jeszcze bawie sie na stare lata w studenta wiec to bedzie czas sesji i nie wiem jak to bedzie z wolnym czasem u mnie na takie sprawy ;) co do fotek to nie mam bo nie mam ap. cyfrowego ;) ale jest to zeszloroczny model i jak na razie nie wiele w nim pozmienialem bo na moj gust to bike jest naprawde OK :) wiec mozna go sobie zobaczyc na stronie Gianta XtC a Ty masz jaki model z ktorego roku? masz fotki? oczywiscie jakbys znal jakies terminy maratonow badz innych imprez w okolicy katowic to napisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty masz jaki model z ktorego roku? masz fotki? oczywiscie jakbys znal jakies terminy maratonow badz innych imprez w okolicy katowic to napisz :P

 

ja mam aktualnie xtc se3 z 2003, ale przeszedl gruntowną przemianę fotka spox jak coś będzie ciekawego dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam aktualnie xtc se3 z 2003, ale przeszedl gruntowną przemianę

fajne to Twoje kolo :P tez ciekawy kolorek ;) noi fakt widac ze troche pozmieniales ;) ja na razie nie mam co wymieniac bo wszystko mi pasi :) ale mysle nad hamulcami tarczowymi ale to chyba jeszcze nie teraz bo z kasa cienko, najpierw musze zainwestowac w koszulke na rower bo jezdze w bawelnianych i pozniej wykrecam pot jak wracam do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym sobie pojechał z wami ale biorac pod uwagę moją kondychę i enduraka 14 kilo to daleko bym nie zajechał :D

co ma do tego waga roweru, ja niby mam lrzejszego ale za to jestem bez kondychy wiec nawet jakbys mial 20 kg enduraka to i tak bys dalej zajechal ode mnie :) wiec przemysl jeszcze sprawe i nie pekaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...