Skocz do zawartości

[Bydgoszcz] Z dworca głównego do Alei Planu 6-letniego


Wilga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy możecie mi napisać jak najlepiej przejechać z dworca PKP Bydgoszcz Główna na Aleję Planu 6-letniego i z powrotem? Dokładnie chcę dojechać do ul. Przodowników Pracy.

Chciałabym jechać ścieżkami rowerowymi, albo spokojnymi ulicami. Google maps niestety nie mają jeszcze w Polsce opcji rowerowej, a trasa samochodowa wiedzie przez wielkie bydgoskie ronda, które nie są przyjazne dla rowerzystów jesli nie ma tam drogi rowerowej. Chodniki ewentualnie też mogą być, ale tylko jeśli są szerokie i nie ma innej bezpiecznej opcji omijającej wielkie ronda i wielopasmowe ulice takie ulice jak Jagiellońska.

Po ostatniej podwyżce MZK w Bydgoszczy stwierdziłam, że w weekendy w sezonie będzie taniej jechać pociągiem na bilet BiT City z rowerem niż autobusem i pewnie przyjemniej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagielonska nie jest straszna sam nie jezdze ale mozna pojechac przy rzece; droga jest do samego tesco od poczatku gdanskiej, kawalek od miejsca gdzie sie zbiega z dworcowa ktora mozna przejechac bez problemu. A do tesco to proponuje wladyslawa belzy leciutko pod gore jest caly czas. Wten sposob znajdziemy sie na szarych szeregow gdzie zjezdzaja sie tramwaje z 3 stron swiata. I jak jedziemy do gory pod gorke caly czas droga to trzeba na pasach w lewo jechac przez tory, kolo targowiska kapusciska i jestesmy na planu 6 letniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...