Skocz do zawartości

[ Tatry ] - Zakopane - Zakopane


grochuu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, no tak zapomniałem napisać o najważniejszej kwestii :), czyli czasie. Chcemy, to zrobić w 1 tydzień, podróżując z sakwami. Przygotowania? Hmmm... jeździmy na rowerze każdy dzień. Wcześniej - jadąc do Tatralandi, też pojechaliśmy bez przygotowania. Nocowaliśmy w namiocie, na dziko. :)

 

"pętlą Tatrzańską"?, czyli nie będzie łatwo... musimy, to przemyśleć.

 

p, grochu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pętlą Tatrzańską"?, czyli nie będzie łatwo... musimy, to przemyśleć.

 

No nie załamuj mnie :whistling: !!! Wyżej wymieniona pętla ma trochą ponad 200 km. Podziel to na 7 dni to wyjdzie niecałe 30 km na dzień albo jak kto woli z okładem 2 godz jazdy. Toż chyba bez przygotowania kondycyjnego, wstając z biurka da się to zrobić. :woot:

 

Domyślam się, że będziecie w okolicach Telgartu więc koniecznie trzeba zaliczyć (o ile będziecie dysponować odpowiednim sprzętem) rowerowy "dach Słowacji" http://www.rowertour...e=artykul&id=88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie załamuj mnie :whistling: !!! Wyżej wymieniona pętla ma trochą ponad 200 km. Podziel to na 7 dni to wyjdzie niecałe 30 km na dzień albo jak kto woli z okładem 2 godz jazdy. Toż chyba bez przygotowania kondycyjnego, wstając z biurka da się to zrobić. :woot:

 

Domyślam się, że będziecie w okolicach Telgartu więc koniecznie trzeba zaliczyć (o ile będziecie dysponować odpowiednim sprzętem) rowerowy "dach Słowacji" http://www.rowertour...e=artykul&id=88

 

 

Spokojnie, jestem tylko amatorem... :) Podróż traktuje mocno rekreacyjnie, dlatego też pytam o trudność tras. Wypad ma trwać 7 dni, ale niekoniecznie chcemy go spędzić w podróży. Myślę, że 80 - 100 km jesteśmy w stanie zrobić w jeden dzień.... Tak czy inaczej, dzięki za podpowiedź, a "Dach Słowacji" wydaje się fajnym pomysłem.... ;)

 

Pozdrawiam,

grochu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...