Skocz do zawartości

[Rama]Anker Rad - informacje, opinie o rowerze


drapcok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Chciałbym się doradzić co do kupionego sprzętu, ceny i firmy.

Zakupiłem u znajmego który sprowadza żadkości Rowrek na ramie firmy Anekr rad. Firme pierwszy raz na oczy zobaczyłem - a właściwie ich produkt. Rama w 3 kolorach jak by ktoś sprayem zmieniał przejścia z koloru na kolor. Jest oryginalna + oryginalne naklejki niestety w kiepskim stanie. Czy zna ktoś/słyszał/posiada jakieś źródła na temat tej firmy ???? Rowerek jest unikalny ale praktycznie nie ma po nim śladu w google. chciałbym też zdobyć z kądź naklejki nowe co może być trudne skoro nie ma nawet internecie firmy.

Rower jest na zespole Shimano 105. Kierownica custom. Tarcze shimano biopeace. Chyba eliptyczne. Z przodu 2 biegi, z tyłu 6. Dodał 2 nowe opony kendy - niebieski + owijka czegoś tam na "r" (50 zł na allegro).

Za rower zapłaciłem 550 zł.

ew. wrzucę później fotke.

 

Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rad to po niemiecku koło albo rower.

Efekt spreja często spotykany w latach 80/90

Biopace na bank są eliptyczne.

Jeśli zamierzasz go kiedyś tam sprzedać, to pamiętaj, że rama w oryginalnym malowaniu (nawet w kiepskim stanie) zawsze jest warta więcej niż proszkowana.

Edytor w przeglądarce podkreśla na czerwono błędy, wystarczy kliknąć, żeby je poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rad to po niemiecku koło albo rower.

Efekt spreja często spotykany w latach 80/90

Biopace na bank są eliptyczne.

Jeśli zamierzasz go kiedyś tam sprzedać, to pamiętaj, że rama w oryginalnym malowaniu (nawet w kiepskim stanie) zawsze jest warta więcej niż proszkowana.

Edytor w przeglądarce podkreśla na czerwono błędy, wystarczy kliknąć, żeby je poprawić.

 

 

dokładnie to uciekające koło, też mam wrażenie że oryginał cenniejszy. Rower oldschoolowy. Tylko nie ma nawet firmy zeby o naklejki poprosic.

daj mi link z googli bo jakoś nic nie widzę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...