Skocz do zawartości

Singletreck pod Smrkem - weekend 16/17 czerwca


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

Pilon, ukradłes mi pomysł... Planowałem zorganizować podobny wyjazd forumowy w lipcu... Spanie w Orlem (schronisko w Izerach) od piątku do niedzieli... śmiganie po Izerach (polska i czeska strona) oraz oczywiście smrekowy singiel...

gdyby nie to, że w niedzielę mam juuż zaklepany wyjazd motocyklowy to wybrałbym się z wami... Cóż, być może w sobotę na jeden dzień, ale koliduje mi to mocno z imprezą zakładową...

Czemu kalendarz jest tak ciasny?

 

 

 

i ja już jestem chętny na taki wyjazd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko wszystko się uda pomyślnie przygotować (bagażnikowo itp), to byśmy Cię prosili Maroko o jedno (nie wiem na ile znasz Wrocław). Fajnie by było jakbyś z Dworca podjechał np gdzieś pod Galerię Dominikańską, a my tam przyparkujemy. Nie wiem jak teraz jest koło dworca z parkowaniem, a bym nie chciał, żeby jacyś mili panowie nas gnębili przy ładowaniu szpeju - koło galerii będzie spokojniej (np parking przy poczcie głównej - to około 5 minut rowerem od dworca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... tam nie potrzeba formy, zapewniam :) Jest jeden podjazd, który możesz podprowadzić i zrobisz to w kwadrans... Potem ciągnie Cię grawitacja :)

Tak że jeśli chodzi o formę, to nie ma potrzeby czuć jakichkolwiek ograniczeń :) Serio mówię, inni potwierdzą :D

 

Ewa też nie podjedzie, powalczy ale będzie podprowadzać, więc nie martw się - po prostu grupowo sobie podejdziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah :D Jeśli pasuje na relingi do Forda Focusa 1 to jesteśmy w domu, a Ty jesteś moim Kryszną :P Ile standów ma ten bagażnik? ;) I czy istnieje cień szans, żeby przekazać go do Wro najpóźniej w piątek po południu?

Kombinuje MEGA w tym momencie, ale przy najbardziej wypasionej opcji, po prostu wtedy odbieramy Cię z Ewą, Maroko i Majkelem w sobote z Legnicy, mając już na dachu rowery :)

 

Druga opcja - zbiórka w Legnicy i dopinamy bagażnik na miejscu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, nie ma spiny :) I opcja oczywiście aktualna TYLKO jeśli jedziesz na Smryka i ktoś z Twoich ziomków jedzie wcześniej do Wrocławia. Myślę, że to po prostu by była opcja najwygodniesza dla całej paczki ;) Tylko nim coś zaczniesz załatwiać, trzeba się dowiedzieć czy pasuje na relingi do Focusa i ile ma standów :) Bo jeśli 1 stand to szkoda zachodu :)

 

Jeśli bagażnik będzie pasował, a nikt go nie podrzuci, to też się nie martw o transport - i tak odbierzemy Cię z Legnicy w sobote rano, a bagażnik zamontujemy na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maroko777 - załatwiałeś już nocleg? Byłoby super jakbym dziś do 16:30 miał od Ciebie potwierdzenie czy jedziesz na 100%, czy masz gdzie spać i czy jedziesz pociągiem do Wrocławia i łapiesz nas oraz o której byś był we Wrocławiu. Potrzebna mi taka wiedza do podjęcia dodatkowych działań bagażnikowych, może uda się jeszcze ugrać bagażnik dachowy, ale muszę mieć dobę wyprzedzenia.

 

Juraleona - mam to samo pytanie, czy jesteś w stanie określić że na 100% jedziesz i masz np zarezerwowany nocleg...

 

Majkel - jakbyś do jutra przedpołudnia dał znać...

 

Wiem, że zmuszam do szybkich zwierzeń, ale zostaje mi doba na załatwienie dachowca, tak byśmy mogli sie zabrać razem w piątkę (Ewa, Marcin, Michał, Jurek i ja) z rowerami jednym autem... Dodam tylko, że nawet jeśli wszyscy sie zdecydujecie i porezerwujecie nocleg, proszę się nie nastawiać w 100% na jeden transport, wszystko okaże się jutro przed 18:00... Ale muszę wiedzieć, czy mam o co walczyć. Bo załatwienie dachowca to duże wyrzeczenie dla mojego znajomego, chce z czystym sumieniem wiedzieć, że coś mu zabieram dla w 100% potwierdzonej grupy która ma gdzie spać itp ;)

Mam nadzieje, że mnie rozumiecie :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...