Skocz do zawartości

[Rower] Używany Hercules, czy warto?


Swisstack

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

od dłuższego czasu poluję na tanią (poniżej 700zł), porządną, klasyczną szosę. Liczę się z tym, że rower który mam zamiar kupić będzie bazą do rozbudowy. Chodzi mi głównie o ramę, z widelcem, kierownicą, mostkiem oraz koła. Osprzęt i tak będzie się wymieniało itp.

 

A teraz pytanie do znawców tematu:

Czy ten o tutaj jest wart swojej ceny? czy może poszukać czegoś lepszego? Dodam, że byłoby najmilej kupować w Warszawie na miejscu i mieć możliwość osobistego obejrzenia i objechania roweru.

 

Proszę o pomoc, i pozdrawiam:)

 

//teraz dopiero zauważyłem, że jest już podobny zbiorczy temat, przepraszam za zamieszanie i proszę o podpięcie posta pod ten temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedź. A w takim razie coś z dostępnych tutaj: allegro.pl ma sens? Powiedzmy do 700-800 zł, przy czym oczywiście im więcej tym mniej chętnie.

 

Taki jak ten na przykład? Jest troszkę droższy ale jako student inżynierii materiałowej wiem co oznacza rama z CrMo zamiast hi-tenu;] Warto się nad nim zastanawiać? Nie znam się na szosach zupełnie. Jak to wygląda pod względem osprzętu? Jeśli miałbym za niego dać te 850 zł to wolałbym przez najbliższy czas nie wkładać weń pieniążków.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdzieś tak 55-56 cm, niestety ze stolicy w tym momencie nie ma nic sensownego na allegro, masz kilka możliwości:

- czekać aż coś się pojawi,

- szukać z innego miasta i wtedy pozostaje wysyłka i brak możliwości oglądnięcia,

- tablica, gumtree, gazety, ogłoszenia i inne tego typu sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...