Skocz do zawartości

[kask] Giro Indicator czy Skyline


kanobody

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie trudno będzie znaleźć kogoś, kto używał obu i jest w stanie porównać.

Ja mogę napisać kilka słów o Skyline. Mam go od roku. Na początku był wygodny, teraz jest słabo, ciśnie mnie w czoło. Chyba zużyły się pianki wyściełające wnętrze. Mnie się głowa nie poci, czyli otworów wystarczająco. Brakuje mi za to siatki - jak wpada mi jakiś robal to w najgorszej sytuacji muszę się zatrzymać, zdjąć kask i pozbyć się intruza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od około 4 lat mam Właśnie Indicatora Nie wiem jaka jest teraz cena ale 4 lata temu dałem 180zł.

Nie narzekam ,siatka jest ale czy bez siatki było by gorzej to nie wiem.

Nigdy mi żaden brud nie naleciał.

Jak dla mnie wygodny , ale to może dlatego że jestem mało wymagajacy ;D.

(Kolorek pomarańczowo-srebrny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo krótko - lepszy będzie ten kask, który będzie bardziej pasował do Twojej głowy. Z tonu wypowiedzi ("...z tego co widzę, to ma więcej otworów...") wnioskuję, że nie mierzyłeś żadnego z nich... Jeśli mam rację - najpierw przymierz, potem decyduj. Istnieje szansa, że Twojej głowie nie będzie odpowiadać żaden z nich, a lepiej będzie leżeć kask innego producenta. Dwa sezony temu ostro nastawiałem się na Indicatora, przymierzyłem całą gamę kasków Giro i Bella, po czym zdecydowałem się na Uvexa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to chciałam kupić kask przez internet i patrzyłam tylko na obwód. Myślałam, że pozytywne opinie kasku wystarczą. No i obwód. A tu jednak trzeba go przymierzać. No nic, pójdę do jakiegoś sklepu w moim mieście i przymierzę, ale z pewnością nie kupię w takiej cenie, jaką znalazłam

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do indicatora to jest to fajny kask.do wad mógłbym zaliczyć ułożenie paska pod brodą; mogłoby być bardziej wygodne i zarazem estetyczne. i ogólnie jest to dość duży kask (po zewnętrznej), kumpel ma jakiegoś meta ze średniej półki i tamten kask ma bardziej "zgrabną" budowę. w komplecie nie miałem zapasowych wkładek, a miały być.teraz plusy: przewiewny, posiada siatkę (naprawdę się przydaje). ogólnie godny polecenia tylko faktycznie lepiej najpierw go przymierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...