Skocz do zawartości

[do 7000] Jaki rower MTB z FOXem


Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, jedyna różnica jaką zauważy amator to nieco większa waga (oczywiście wcale nie jest powiedziane, że rama Canyona jest lżejsza niż Poison, Kross czy inna ) za to rama karbonowa na pewno jest bardziej efektywna niż aluminiowa.

Jeden napalony a Cube a drugi na Canyona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale przy cenie danej ramy bądź roweru na ramie carbonowej nie chodzi o różnice jakie zauważy amator ! bardzo często cena danego egzemplarza zależy właśnie od technologii wykonania i kładzenia włókien carbonowych jak ich strukturze tych włókien a to generuje koszty wytworzenia co przekłada się na cenę finalną...

 

A z kolei jakość carbonu wpływa na wytrzymałość i sztywność danej konstrukcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... marketingowy kit powiadasz... tak się składa że pracuje w branży która wykonuje elementy carbonowe z rodzaju carbonu który jest nie dostępny na rynku cywilnym nie tylko w europie ale i na całym świecie i długo nie będzie więc wiem o czym mówię...

Anthem i Nerve to 2 różne fulle 100 vs 120 mm skoku i maraton vs lekkie am...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten karbon nie jest dostępny to raczej w produkcji ram nie jest używany ... a jaka jest przewaga ramy Canyon nad np. ramą Kross ?

Nie może być, Anthem i Nerve XC naprawdę są różne ? to już wiem dlaczego polecałem Anthema ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie rodzaj carbonu np. T600. T700. T800 itp Chodzi o splot i długość pojedynczego włukna carbonu...

 

Jeśli ten karbon nie jest dostępny to raczej w produkcji ram nie jest używany

Carbon obecnie używany przez nielicznych producentów ram używaliśmy 2 lata temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja kiedykolwiek powiedziałem coś takiego ? czytaj ze zrozumieniem... nigdy nie twierdziłem że coś jest najlepsze ale jestem przekonany że cena ramy karbonowej nie bierze się z nikąd...

A tak dla ścisłości to UWAŻAM że najlepsze ramy rowerowe carbonowe robi SantaCruz i Ibis Cycles !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obes, każdy ma swoje zdanie i poleca to co wg. niego jest najlepsze (i są to czysto subiektywne opinie). To chyba oczywiste? Ja uważam że najlepszy jest Cube, maroko777 stawia na Canyona i pasuje, to tylko propozycje. marhevek dokona ostatecznego wyboru. Czekamy na Twoja propozycję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale przy cenie danej ramy bądź roweru na ramie carbonowej nie chodzi o różnice jakie zauważy amator ! bardzo często cena danego egzemplarza zależy właśnie od technologii wykonania i kładzenia włókien carbonowych jak ich strukturze tych włókien a to generuje koszty wytworzenia co przekłada się na cenę finalną...

To była Twoja odpowiedź na stwierdzenie, że Poison ma rower na karbonowej ramie tańszy niż Canyon , więc co nią sugerowałeś ?

 

Czekamy na Twoja propozycję

Chyba już padła, a nawet 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać... pisząc, że nikt mi nie polecił, miałem na myśli również sprzedawców (więc jednak nie marketing)

 

moje będą za tydzień dopiero :(

wytrzymasz

 

hahahaha.... :D ubaw po pachy :D :D :D

i o to chodzi, można mieć różne zdania, ale nie ma się co spinać :D

 

poza tym, nie ważne co się ma, ale czy daje radochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...