Skocz do zawartości

KaszebeRunda 2012


izbus88

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Kto z Was wybiera się w przyszły weekend do Kościerzyny? Jeżeli tak to jaki dystans wybieracie?

 

Pozdrawiam

 

Cześć mój partner chce się wybrać i spróbować sił na najmniejszym dystansie :) będzie jechał kolejką albo samochodem z kolegą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz można pochwalić się kto był :)

 

byłem :D

120km. czas 5h 43m.

każdy punkt regeneracyjny zaliczony. stwierdziłem ze współtowarzyszem doli/niedoli że jednym z plusów tej imprezy to bufety i szkoda byłoby ich nie zaliczyć :) pierwszy raz wylądowałem na KR i wiem teraz że jeżeli zdrowie pozwoli i za rok będę. I jeszcze może Żuławy Wkoło zaliczę - ta sama firma organizuje pod koniec września bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz można pochwalić się kto był :)

 

byłem :D

120km. czas 5h 43m.

każdy punkt regeneracyjny zaliczony. stwierdziłem ze współtowarzyszem doli/niedoli że jednym z plusów tej imprezy to bufety i szkoda byłoby ich nie zaliczyć :) pierwszy raz wylądowałem na KR i wiem teraz że jeżeli zdrowie pozwoli i za rok będę. I jeszcze może Żuławy Wkoło zaliczę - ta sama firma organizuje pod koniec września bodajże.

 

Również byłem:)

 

Czas trochę lepszy od Twojego, ale raczej nie ma co się chwalić:P Bufety zaliczone, bo inaczej byłoby ciężko. Niestety jechałem sam i przez to dużo energii się traciło. Nauka na przyszłość...jechać w grupie i lepiej się przygotować:)

 

Również myślę o wrześniowym wypadzie. Skoro KR było tak fajnie zorganizowane to i Żuławy powinny być świetne. Zawsze fajna okazja by pojeździć i pozwiedzać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...