Skocz do zawartości

[Trekking z Elementami Frirajdu] Wielkokiszkowa ostrzejsza jazda


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam Konia SS na dużym kole rozmiar ramy 21". W Polsce ma być dopiero w grudniu model 2015. Czy ktoś może widział gdzieś model 2014. Używka też wchodzi w grę. Ewentualnie inny SS na dużym kole w podobnej cenie.

 

Pozdrawiam,

Mateusz

 

Chodzi oczywiście o Konę Unit

Edytowane przez Mateusz30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Panowie, było tu w ostatnich postach trochę o amortyzatorach, więc pozwolę sobie zadać pytanie w tym temacie. Z licznymi kombinacjami udało mi się zdobyć Cambera chyba z 2013, lub 2012 roku. Z przodu ma on zamontowanego Recona SA...100mm. W Garym miałem (i jeszcze mam) 80mm. W Nowym rowerze chciałbym mieć coś więcej, ponoć Spec pozwala na +10% bez utraty gwarancji, były spece ze 110mm chyba nawet w tym samym roczniku więc można by liczyć 110+10% ;) Recon ma, poprzednie RS miały, możliwość zmiany skoku przez wyjęcie gumowych podkladek. Czy jest jakiś argument przeciw temu zabiegowi? Rower zyskał by na pewno na wygodzie, duże koło i 80mm było dla mnie już całkiem spoko, 120mm. Nic nie pęknie?;) W innym temacie jedna osoba napisała, że będzie ok. Ale wolałbym mieć jeszcze jakieś głosy;) Z tyłu też mam 100mm Chyba, a inne Cambery miewają po 110... Przepraszam, jeśli z buciorami wlazlem w ten temat i za daleko zboczylem że szlaku jakim tu podąża rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...