Skocz do zawartości

[650zł] Kross Hexagon V2 - co o nim sądzicie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad takim rowerem, będę wdzięczny za opinie czy w podobnej klasie cenowej można dostać coś lepszego?

Kross Hexagon V2 cena 659.00 PLN

 

Za tą cene to w zasadzie ok, ale szału nie ma, jezdzić się pewnie jakoś na tym da i ciężko bedzie kupić coś lepeszego za 650zł.

 

Jakkolwiek ja bym sobie chyba odpuścił taki rower. Kiepski widelec, marne manetki,

,najtragiczniejsza moim zdaniej w tym rowerze jest przerzutka z tyłu, mój ojciec ma coś takiego w swoim rowerze do "jazdy po bułki". Zmiana biegu przypomina raczej losowanie w totka niż zmianę przełożenia i nie idzie tako za chiny wyregulować.

 

Na Twoim miejscu dożucił bym ze 200zł i kupił takiego Kands-a jesli ma to być rekreacyjne mtb.

 

Allegro

 

Od tego Krossa to zdecydowanie lepszy rower, acera z tyłu więc, da sie na tym pojeździć bez ataków szału, przy zmianie przełożenia tylniej przerzutki, jak się to dobrze wyreguluje :) Amor może się szybko wytelepać i złapać luzy .Sontour XCT, XCM, XCR to chyba najtańszy amor, który jako tako działa (jedzie się dużo lepiej jak na sztywniaku, jak sie go często psika Brunoksem:)) , no ale to jest cały rower w cenie amora o ktorym można by mowić że się nadaje do mtb xc ;]

 

Ewentualnie jak ważysz mnie jak 75kg, to coś na dużym kole, też z acerą z tyłu i sztywnym widelcem, w cenie tego Krossa V2, czyli rower bardzo tani. Chyba bym wolał jezdzić już na sztywnym widelcu i kole 28" (jezdizłem tak prawie 15 lat :)) niż na takim "wyrobie amortyzatoro-podobnym" jak w tym V2 na kole 26", o tyle bezpieczniej że sie najwyżej wygnie a nie połamie jak taki najtańszy amortyzator.

 

Allegro

 

Jak szukasz czegoś bardziej na ścieżki, utwardzone drogi i asfalt bez wielkich dziur, = totalna rekreacja, to nawet fajny rower. No tylko trzeba uważać bo łatwo takie duże koło zcentrować na wertepach, kożeniach i krawężnikach, za to dają duża frajdę gdy chcesz sobie szybciej pojezdzić na asfalcie bo można się konkretnie rozpędzić ;D . Przyszłościowo, to sensowny amor o skoku 63mm to też nie jest jakiś wielki koszt do takiego roweru.

 

To takie propozycje po szybkim oblookaniu allegro. Odpusć sobie rower z przerzutką z tyłu słabszą jak Shimano Acera, Altus , bo to nie nadaje się do niczego, oraz rowery na takich kaszaniastych amorach bo to już bardziej przypomina "marakesza" jak rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...