Skocz do zawartości

[nauka whip'a]Czy starczy lotu i czy to jest odpowiednia hopka?


Dexter127

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym się zgłosić do wszystkich skaczących którzy już trochę praktyki mają. Chciałbym spytać czy na tej hopce z której skacze na filmiku (PODGLĄDOWYM) bym mógł zrobić whip'a. Bardziej się martwie o to czy starczy mi lotu. Lądowanie tam zbyt szerokie nie jest. Chciałbym się tego nauczyć a innych tej wielkości hopek w okolicy nie mam :<

 

 

Przepraszam za jakość ale to było na szybko nagrane bo zależało mi żeby was spytać. Mam nadzieję, że coś widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - o kasku wiem już z doświadczenia bo przyrżnąłem dzisiaj głową ładnie bo raz udało mi się sporo tyłem zarzucić. Co masz na myśli mówiąc wymach? W sensie bez powrotu ? :D

Nie ma chętnych do robienia hopek bo każdy bmx/street jeździ :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - o kasku wiem już z doświadczenia bo przyrżnąłem dzisiaj głową ładnie bo raz udało mi się sporo tyłem zarzucić. Co masz na myśli mówiąc wymach? W sensie bez powrotu ? :D

Nie ma chętnych do robienia hopek bo każdy bmx/street jeździ :<

 

 

Jak mieszkasz gdzieś w okolicach Poznania to może ja znajdę kiedyś czas na zabawe w robienie hopki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie chodzi o pełnego whipa tak ? Pełny whip to wymach rowerem (właściwie tyłem) i powrót koła do pozycji początkowej, niestety czas lotu na tej rampie nie pozwoli ci na to, Spróbuj pogadać ze streetowcami czy może ktoś nie zainteresował by się trochę dirtem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym stoponiowo się uczyć, nie chce od razu zarzucać tyłem o pełne 90 stopni :D Tylko nie wiem też jak z wyczuciem go zarzucić, bo raz za mocno to zrobiłem i skończyło się już 4 dniowym bólem pleców jak dla mnie. Gadałem i niestety zero chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...