Skocz do zawartości

[tarcza] Aerozine 32z kompatybilny z XT


Rekomendowane odpowiedzi

Moja środkowa tarcza od korby XT wyzionęła ducha, tzn po wymianie kasety i łańcucha, środkowa tarcza zaciągała mi łańcuch do góry. Postanowiłem złożyć zamówienie w CR :bye2: . Po trzech tygodniach nieużywania środkowej tarczy miałem dość i musiałem skorzystać z innego dostawcy. Przeszukałem alledrogo i natknąłem się na tryb Aerozine. Zachęcony dobrą jakością kierownicy postanowiłem spróbować. Złożyłem zamówienie od razu na dwie sztuki (w crossie deorka już też na wykończeniu) i czekałem - dwa tygodnie :wallbash: Sprzedający no-limited zwyczajnie się nie popisał błyskawiczną wysyłką.

Tryby dotarły ładnie zapakowane, szybko na wagę - 35g, całkiem nieźle, tyle samo co XT chyba nawet kilka g mniej a cena 57PLN jest wielce zachęcająca. Wykonanie bardzo dokładne, widać staranność. Trochę różni się zabierak łańcucha, tu jest okrągły a w oryginale jest taki ząbek. Czerń jest inna od czerni Shimano (dla estetów) jest bardziej błyszcząca. Demontaż korby i trybu, chwila prawdy czy będzie pasować i jest. Montujemy bez problemów. Jedyna różnica jest w tym, że nie opiera się o wypustki korby pod otworami (na zdjęciach widać) tylko jest jakiś 1mm przerwy. Zęby są w tej samej płaszczyźnie, mierzyłem suwmiarka przed zdjęciem oryginalnego trybu i wynik jest identyczny - 5mm od patelni.

Po założeniu przejażdżka. Wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Zrzucanie i wrzucanie na ten tryb bez problemów Ciekawa alternatywa dla oryginalnych i absurdalnie drogich trybów shimano. W praniu wyjdzie czy trwałość trybów aerozine będzie wystarczająca.

 

Photos - Google+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...