Skocz do zawartości

[buty] jakie wybrać ?


paweł żurek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie buty SPD polecilibyście. Moje poprzednie do SIDI Bullet. Są bardzo sztywne, wytrzymałe (jeżdżę z 5lat) ale jak na mój gust za bardzo wyścigowe. Oglądałem kilka modeli różnych firm i najbardziej podobały mi się Adidasy Marathon. Z powodu dużej sztywności podeszwy i jednocześnie wydają się wygodne przy chodzeniu (Bullet jest fatalny gdy trzeba przejść po kamieniach – strasznie śliski). Co sądzicie o tych adidasach ? Czy znacie jakieś inne fajne buty sztywne ale nie tak wyścigowe jak SIDI ?

 

 

Ups chyba nie ten dział, przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj kolego jakie dokładnie chcesz buty ? Do ścigania się czy właśnie bardziej rekreacyjne bo z wypowiedzi nie umie wywnioskować :)

Ja jedynie moge sę wy powiedzieć na tamat butków SH 180G , ale to bardziej sportowy model Są bardzo sztywne i wygodne , to ich główna zaleta. Pozatym mają klamrę i wykręcane kołki, jednak na mokrych kamieniach straszsnie się ślizgają.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają się nie ślizgać to bardzo dobre podeszwy mają Northwave'y robione z naturalnej gumy we współpracy z firmami oponiarskimi. Za 400 zł można mieć na allegro Northwave'y Iguana. Gdybym miał te 400 zł to bym je brał ale wziąłem tańsze Hydrogeny.Te Iguany jeśli się nie myle są identyczne jak Shieldy za 669 w sklepie.

 

http://allegro.pl/item90610046_okazja_buty...a_nowe_33_.html

 

MOzna też pomyśleć o NW Kameleon lub Aerator z najnowszymi modelami podeszw wzmacnianymi carbonem zamiast tytanu jak w iguanie.

 

PS. Śliskie podeszwy to największa wada SIDI niestety (dlatego ich nie kupiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...