Skocz do zawartości

[do 2500] Unibike Flite 2012?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zapaliłem się do jazdy rowerem a że ten który posiadam ma już z 8 lat i w tym czasie nic nie było z nim robione to nie nadaje się zbytnio do jazdy. Do tego dorwał go młodszy brat więc już w ogóle żenada.

Przyszedł więc czas na zakup nowego.

Postanowiłem wydać max 2500zł i w tej cenie najlepszym rozwiązaniem wydaje mi się UNIBIKE, tym bardziej że mogę kupić go za 2300zł. Co o nim sądzicie, co byście zmienili ewentualnie jaki inny rower moglibyście zaproponować.

Mam 180cm wzrostu i 73kg.

z góry dziękuję za informację

Pozdrawiam

http://www.unibike.pl/flite.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio też rozglądałem się za rowerem i troszkę poświęciłem w tym temacie czasu. Mogę powiedzieć ,że unibike flite zbiera pochlebne opinie - tym bardziej ,że w stosunku jakość - cena wypada bardzo dobrze i wydaje mi się ,że w tym przedziale cenowym trudno będzie Ci znaleźć coś lepszego. Dziś właśnie miałem okazję się przejechać na tym rowerku (kumpel bawi się amatorsko w maratony itp.) i jestem bardzo mile zaskoczony owym sprzętem, co prawda miał jak na mnie trochę za wielką ramę bo 19 i mnie delikatnie w jajca gniotła ,dlatego mój wybór padł właśnie na ten rower tylko z mniejszą ramą (mam 173 wzrostu). Nie jest to sprzęt z najwyższej półki (ale niczego mu nie brakuje) bo takie zaczynają się od +/- 10k zł (w zależności do czego ma służyć) ale jest wart swojej ceny (tym bardziej dla nas amatorów jest wystarczający , bez problemu można na nim troszkę agresywniej pojeździć). Jeżeli szukasz roweru do XC myślę ,że powinien Ci lajtowo wystarczyć - jeśli nie bierzesz pod uwagę jakiegoś extremalnego DH - w co wątpię bo nie jest to sprzęt stworzony w tym celu. Na koniec posta miałbym taką prośbę czy mógłbyś mi podać jakieś namiary na sklep w którym dostałeś na flite upust do 2300 - bez wahania zamawiam swoją furę ;d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio też rozglądałem się za rowerem i troszkę poświęciłem w tym temacie czasu. Mogę powiedzieć ,że unibike flite zbiera pochlebne opinie - tym bardziej ,że w stosunku jakość - cena wypada bardzo dobrze i wydaje mi się ,że w tym przedziale cenowym trudno będzie Ci znaleźć coś lepszego. Dziś właśnie miałem okazję się przejechać na tym rowerku (kumpel bawi się amatorsko w maratony itp.) i jestem bardzo mile zaskoczony owym sprzętem, co prawda miał jak na mnie trochę za wielką ramę bo 19 i mnie delikatnie w jajca gniotła ,dlatego mój wybór padł właśnie na ten rower tylko z mniejszą ramą (mam 173 wzrostu). Nie jest to sprzęt z najwyższej półki (ale niczego mu nie brakuje) bo takie zaczynają się od +/- 10k zł (w zależności do czego ma służyć) ale jest wart swojej ceny (tym bardziej dla nas amatorów jest wystarczający , bez problemu można na nim troszkę agresywniej pojeździć). Jeżeli szukasz roweru do XC myślę ,że powinien Ci lajtowo wystarczyć - jeśli nie bierzesz pod uwagę jakiegoś extremalnego DH - w co wątpię bo nie jest to sprzęt stworzony w tym celu. Na koniec posta miałbym taką prośbę czy mógłbyś mi podać jakieś namiary na sklep w którym dostałeś na flite upust do 2300 - bez wahania zamawiam swoją furę ;d.

Dzięki wielkie za odpowiedź.

Niestety nie podam CI namiarów na sklep bo nie kupuje roweru w sklepie. Znajomy kupił ten rower miesiąc temu a teraz dostał inny więc postanowił sprzedać Flite'a. Z tego co wiem w sklepie w Lesznie rower jest za 2449 także już masz 150 zł mniej. Sklep nie posiada niestety strony internetowej :(ale telefon jest także można zadzwonić i pogadać, pewnie coś jeszcze opuszczą...

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=szawer+sklep+firmowy+leszno&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1280&bih=685&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl

 

co do osprzętu w tym rowerku to zastanawiałem się czy za zaoszczędzone pieniądze nie wymienić czegoś na wyższy model, ale nie znam się na tym do końca więc nie wiem czy np wymiana przerzutki przedniej i manetek na Shimano SLX nie pociągnie za sobą wymiany czegoś jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...