Skocz do zawartości

[1200zł] MTB, lekki teren. 5 modeli do wyboru.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Szukam roweru za 1200zł. Przeleciałem wszystkie sklepy rowerowe i zebrałem kilka modeli w tej cenie. Proszę o wskazanie które mogę z czystym sumieniem brać a co omijać.

Proszę nie podawać linków do innych modeli ze sklepów internetowych ponieważ muszę kupić na miejscu.

 

1. Kross Hexagon x3 (2012r.) - 1200zł. Jako jedyny z nowej kolekcji.

2. Author Solution (2010r.) - 1200zł. Tutaj gwarancja chyba aż 5 lat tyle że co roku trzeba robić przegląd o ile dobrze zrozumiałem.

3. Giant Revel 5 (roku nie znam, dopytać?) - 1300zł. Najdroższy. Wart dodatkowej stówy?

4. Merida Matts 20v (2010/2011r. sam sprzedawca nie był pewny...) - 1200zł. Rama tylko 18'.

5. Haro Flightline Zero (nie pamiętam roku) - 1200zł.

 

No i to tyle, nie przypadkowo ułożyłem w takiej kolejności. ;)

 

 

Mam jakieś 181cm, nie wiele ponad 60kg. Nie będę szalał po wertepach. Wycieczki po ścieżkach ewen lasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry model,rama 18" wystarczy dla Ciebie,przymierzałeś się?

Właśnie trochę mały się wydawał. Od 10lat mam 19', może się przyzwyczaiłem.

Nie jest tak że większa rama jest lepsza do dalszych wycieczek po równym, prostym terenie?

 

Zakładając że ta Merida jest z 2010r. (pewnie tak jest skoro sprzedawca kręcił) to jest lepszą opcją od nowego Krossa i Authora z 2010? Lepszy osprzęt?

Póki co na czele Kross i Author. Za nimi Merida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie jest jeszcze x5 ale o ponad 200zł droższy a granice ustaliłem na 1200zł.

 

X3 już odpadł, dowiedziałem się że ma wolnoobieg a nie kasete jak Author czy Merida.

Więc biorę Authora. Jeśli ktoś ma jakieś przeciw to proszę pisać do 17, chyba że poczekam do jutra z zakupem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...