Skocz do zawartości

[1200zł] Unibike Flash vs. reszta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wstępnie zdecydowałem się na zakup roweru crossowego Unibike Flash GTS 2012. Udałem sie do solidnego sklepu rowerowego i Pan doradził mi w tej cenie właśne Unibike'a. Stiwerdził, że w tej cenie nic lepszego się nie znajdzie i generalnie wnikliwie wytłumaczył mi zalety jakie posiada ten rower. Okay, doradzono mi Flash'a, a co Wy sądzicie na temat tego wyboru? Czy warto się na niego skusić? Macie jakieś inne propozycje odnośnie rowerów crossowych z tej półki cenowej? Mówimy tu dokładnie o sumie 1200zł, niestety nie mogę być elastyczny cenowo. Czekam na Wasze opinie :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie rowerki dobre ludzie chwalą na forum , sam jestem użytkownikiem evolutiona 2011. osprzęt może nie jest najwyższej półki w tej cenie, ale na pewno wszystko będzie prawidłowo działać.

 

w tej cenie zostaje ci jeszcze allegro i rowery kands lub lazaro są na przerzutkach alivio http://allegro.pl/kands-maestro-cross-alivio-2012-podkarpackie-i2323516751.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od poniedziałku jeżdżę rowerem Unibike Viper 2012 i powiem szczerze, że jestem zaskoczony jakością, wykonaniem a przede wszystkim wyglądem roweru. Faktycznie na zdjęciach nie wygląda tak efektownie. Na razie minusem jest to, że okropnie boli mnie tyłek po jeździe i nie wiem czy to wina złego ustawienia siodła, samego siodła - model Selle Royal Athletic, a może trzeba czasu żeby "ujeździć" :) rower żeby wszystko się ułożyło. Poza tym w mojej okolicy chcąc dostać ten rower trzeba czekać do czerwca. Zakupiłem przez internet w salonie firmowym w Warszawie http://www.activbike.pl. Świetna, fachowa obsługa i rower wysłany błyskawicznie Owszem... Viper to zdecydowanie wyższa półka niż Flash. Ja na Twoim miejscu dozbierałbym 300 zł i zakupił model Crossfire, który ma zdecydowanie lepszy osprzęt, przede wszystkim posiada kasetę a nie wolnobieg. Albo inaczej, niektórzy sprzedawcy dają od ceny katalogowej do 10% rabatu. Gdybyś taki dostał to Crossfire wyniósłby Cię niewiele więcej od Flasha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomas30 - co do bolącego siodełka, to nie przejmuj sie przyzwyczaisz się, ja zakupiłem spodenki z wkładką i po kilku przejażdżkach już moge jeździć na każdym siodełku. a teraz jeźdże na SIODŁO SELLE ROYAL VIPER i myślałem ze będzie źle bo one jakieś wąskie jest, ale nie ma już problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...