Skocz do zawartości

[do 1300zł] Hexagon x3 czy x5?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przymierzam sie do zakupu nowego roweru. Jak napisałem w temacie zastanawiam się nad zakupem hexagona.

Pytanie brzmi czy warto zapłącić ok 300zł wiecej za x5 czy kupić taniej x3? W tym sezonie najprawdopodobniej rower przeznaczony będzie do jazdy po teranach miejskich lecz w przyszłości najprawdopodobniej rónież po górach.

Mam 180 cm więc jeśli chodzi o ramę to po przymiarce najlepsza dla mnie jest 19" natomiast waże 95-100 kg zależnie od sezonu grilowego :)

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość voytec

Ja bym jednak dołożył do X5 bo kupując X3 i tak do niego dołożysz kiedy się okaże że np przełożenie 42/14 jest dla ciebie za miękkie a 22/28 za twarde aby podjechać podgórkę. Nie wspominając już o tym że w X3 jest wolnobieg więc wymiana na kasetę z większym zakresem przełożeń będzie kłopotliwa.

Mam 180 cm więc jeśli chodzi o ramę to po przymiarce najlepsza dla mnie jest 19" natomiast waże 95-100 kg zależnie od sezonu grillowego

Jazda na rowerze niweluje takie anomalie. Mi nawet przez święta nieprzybyło ani kilo wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...