Skocz do zawartości

[pierwsza szosa do 1500zl]pomoc w wyborze


joduh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

czy moglby mi ktos polecic jakas fajna uzywana szosówke? na allegro troszke tego jest ale ja nie znam sie na sprzecie a chcialbym kupic cos do max 1500zl.

 

moj wzrost 165cm

 

waga 62kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szosę na sprzedaż merida road race 880 , w bardzo fajnym stanie jeszcze duzo przejedzie , nicnie skrzypi nic nie piszczy a dokładnie :

Witam , mam na sprzedaż rowerek marki Merida road race 880 , w kolorze niebieskim , osprzęt sora , rower wizualnie ładny i zadbany , technicznie w bardzo dobrym stanie , kołą alexrims (Alex R450 Black/NC), bez bicia idą ładnie prosto , w rowerze nic nie skrzypi/ piszczy co do sory to działa ładnie w tym rowerku nie mam jej nic do zarzucenia , cena jak za ten rowerek to jest naprawde fajna bo 1100zł do negocjacji , w takim stanie ciężko dostac rowerek w takim stanie . w komplecie dorzucam tarcze stronglight 53T oryginalna założona jest 46T. Rower w konfiguracji fabrycznej , możliwość założenia dłuższego mostka chyba 11stki założony tutaj ma chyba 10 cm.Opony w dobrym stanie , ten sezon przejezdzi się na pewno bez ich wymiany przód schwalbe blizzard tył oryginalne vittoria rubino obie o szerokosci 23c. Dodatkowe fotki niżej

kontakt

<b>gg:35444026</b>

<b>Priv</b>

<b>FOTKI:</b> http://pokazywarka.pl/lexjsm/

'' rozmiar 54 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

od tygodnia próbuje sił na pożyczonej szosie i jestem zakochana. Już dawno myślałam o kupnie roweru, szukałam dobrych używek, ale z moim wzrostem (163) nic wartego uwagi nie ma.

 

znalazłam kilka typów w podobnej cenie, co polecacie?

 

- jedyna z damską geometrią ramy , cena około 4 koła, rozmiar xs 49

http://www.scott.pl/product.php?id_cat=589&id_prod=3120

 

- ktm, pójdzie za 3600, chociaż cena katalogowa powyżej 4tys. rozmiar 49

http://www.katalogrowerowy.pl/a/rowery/szosowe/22692-strada-1000

model 2012 w kolorze czarno- pomarańczowym

 

- Cube Peleton, najtańszy na Tiagrze, moze jeszcze uda się coś zbić z ceny.

 

http://rove.pl/rowery-kolekcje/rowery-cube-2012/cube-road-2012/rower-cube-peloton-pro.html

 

 

myslę jeszcze o bianchi, ale w tej kategorii cenowej mają słaby osprzęt.

 

 

czekam na komentarze:)

 

pozdrawiam

 

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na komentarze:)

Jeżeli jesteś kobietą, to chyba najlepiej by było brać damski, droższy może o stówę w porównaniu do męskiego odpowiednika modelu Scotta ale ma krótszą górną rurę o 1 albo 2 cm w danym rozmiarze. A to da dużo. Tyle, że wyjdzie drożej. Masz możliwość przymierzenia jakiegokolwiek roweru? A najlepiej tego którego byś chciała kupić(ja Ci proponuję Scotta, bo po coś damskie są)?

Do tego kobieta, która patrzy na grupę osprzętu a nie na to, że rower jest różowy czy tam fioletowy :yes: ( pomijam wszystkie te które ścigają się zawodowo, wiadomo) Ale mimo wszystko i tak rower musi się podobać, ja bym brzydkim nie jeździł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś kobietą, to chyba najlepiej by było brać damski, droższy może o stówę w porównaniu do męskiego odpowiednika modelu Scotta ale ma krótszą górną rurę o 1 albo 2 cm w danym rozmiarze. A to da dużo. Tyle, że wyjdzie drożej. Masz możliwość przymierzenia jakiegokolwiek roweru? A najlepiej tego którego byś chciała kupić(ja Ci proponuję Scotta, bo po coś damskie są)?

Do tego kobieta, która patrzy na grupę osprzętu a nie na to, że rower jest różowy czy tam fioletowy :yes: ( pomijam wszystkie te które ścigają się zawodowo, wiadomo) Ale mimo wszystko i tak rower musi się podobać, ja bym brzydkim nie jeździł :P

 

 

heh :) bardzo Ci dziękuje, tylko, że chyba już wybrałam

 

prawdopodobnie zmienie owijke i siodełko na białe, myśle, że to fajna okazja :) prawie całość na ultegrze i to z mojego miasta.

 

http://allegro.pl/szosa-alu-z-carbonowym-widelcem-ultegra-105-i2340236010.html

 

wczoraj go próbowałam na malym odcinku i naprawdę było fajnie.

 

tzn jeszcze nie kupiony, ale chyba to ten, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama nie wiadomo jaka więc nie ma co się rozwodzić. Osprzęt bije na głowę tamte rowery, więc jak pasuje to ja bym się nie zastanawiał nawet, kaseta jest tylko od MTB, ale na początek to chyba nie ma znaczenia, no i pedały polecą do wymiany, chyba że masz jakieś buty do SPD albo zamierzasz kupić. Chociaż jak tylko na szosie będziesz jeździć a nie gdzieś po sklepach to nawet lepiej brać szosowe, wygodniej jest jeździć. Bo chodzić to już nie bardzo.

A kobiecie akcenty i tak muszą być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, że to Trek tylko malowany a naklejki drukowane i klejone, sam chciałem tak u siebie zrobić i wielu też tak robi. No i nie można pomijać tych co napis Tesco Value (wiem, że nie ma takich rowerów) robią na Bianchi. No a wideł karbonowy, wygodniej i bardziej sportowy look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...