Skocz do zawartości

[Gliwice] - weekendowe wypady


rabiron

Rekomendowane odpowiedzi

licznik kadencji"zrób to sam"

im226: Licznik kadencji

Rowerowy Białystok

http://www.forumrowerowe.org/topic/70665-licznik-kadencja-zamiast-predkosci/

na wczorajszej jeździe jeden z kolegów mi powiedział co nieco na temat kadencji,no i że można to mierzyć,jak się ma czujkę i taką funkcje w liczniku,znalazłem inny sposób,może komuś się przyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro jadę... do Wisły :D

 

Ale ogólnie to piszę się na wypady dłuższe i krótsze w trakcie tygodnia, szybsze i wolniejsze, byleby nie tempem babci na składaku bo padnę z nudów :D

Piątki niestety u mnie odpadają bo to dzień przed zawodami czyli leżenie do góry brzuchem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "17 przy pętli" przyjmuje się powoli jako stałe godzina i miejsce zbiórki ;)

A nie wracaliście czasem ok 20:30 z drogi wzdłuż autostrady? Bo mijaliśmy dwóch kolarzy po drodze :P

 

A czwartek bardzo chętnie, ale po południu bo muszę odżyć po dzisiejszym wypadzie na Stożek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "17 przy pętli" przyjmuje się powoli jako stałe godzina i miejsce zbiórki ;)

A nie wracaliście czasem ok 20:30 z drogi wzdłuż autostrady? Bo mijaliśmy dwóch kolarzy po drodze :P

 

A czwartek bardzo chętnie, ale po południu bo muszę odżyć po dzisiejszym wypadzie na Stożek :D

 

Wracaliśmy ciut szybciej, ale z 3 godzinki pedałowalismy:)

 

A przy autostradzie kolarzy multum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaliśmy ciut szybciej, ale z 3 godzinki pedałowalismy:)

 

A przy autostradzie kolarzy multum:)

A miałam nadzieję, że to Wy ;) Jak wracaliśmy to było już ciemno i mało ludzi przy autostradzie.

 

no to godzina 17.15 j/w, mewek?

Dam znać jeszcze jutro. Wstanę i się zastanowię czy w ogóle dam radę wsiąść na rower :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...